Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vytrenovanie tela

Príspevok v téme: Vytrenovanie tela
norko

Zdravím, mam 14 rokov, a chcel by som cca do leta schudnúť a vytrénovať si svoje telo, hľadám človeka čo sa do toho vyzná a by mi vedel pomôcť zostaviť cviky na doma, ale aj do posilovne, možno zmenu jedálnička,
chcel by som schudnúť hlavne na bokoch, stehnách, a premeniť tuk na svaly v oblasti brucha, stehien, bicepsov, prsia, fotky a informácie o mne pošlem na email alebo ICQ, Skype, hocičo, ďakujem :)

norko

mne by skôr trebalo taky kokretnejší program na cvičenie, napr. Pondelok: Brušaky 50x po 2série,
Utorok: ... no a kliky nesú na posilovanie, ale na prekrvenie celého tela, tak neviem.

StanleyH

kui si dynaband alebo expandre a s tym cvic boky. dalej hrazdu, obmienaj orny a dolny uchop, svihadlo a rob brusaky a kliky. to ti na tvoj vek uplne staci, ja v tvojom veku som robil len toto a fungovalo to a vytvorilo pekny zaklad pre poslinovanie do buducna

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.