MISS 2011 - skutočná krása, alebo?

Príspevok v téme: MISS 2011 - skutočná krása, alebo?
Miss2011

práve som si prezrela profil všetkých dievčat a zaskočil ma fakt, že takmer všetky, ak nie všetky majú podľa BMi podváhu, resp. váhu nižšiu minimálne o 5kg vo vzťahu k ideálnej zdravej váhe. zarazilo ma to, vravím a pýtam sa:

"toto je skutočná krása? že dievčatá spĺňajú prehnané požiadavky na figúru a pritom zdravotné hľadisko ideálnej váhy je posunuté dozadu?"

Stavím sa, že je omnoho viac žien krajších, ktoré majú ideálnu váhu (zo zdravotného hľadiska), prípadne aj pár kíl navyše! A nie takto umelo vychudnuté ženy! Ja som takisto chudá, ale geneticky, neviem to ovplyvniť a vôbec mi nepripadá že mám peknú postavu. Chýba mi to, čo ostatným, zdravým, silnejším ženám - akási iskra, čaro, sexappeal...

Napríklad, finalistka č. 8 má výšku 171, 48kg. Ja mám 48kg pri výške 160 a som vychrtlá. Neviem si predstaviť tú dotyčnú...

Nela111

mysuniverse
Ja s vitazkou moc spokojna nie som. Mne sa najviac pacili baby c. 3, 7, 10, (13). Ale som rada, ze aspon trojka a sedmicka nieco ziskali. Inak, vobec som to nechcela pozerat, ale nakoniec som aj tak skoncila pri tom (blbom) programe. :-oo))

Simonella

Nela - ja som ani nepovedala ze VSETKY to maju geneticky . Len ze je to mozne a nemusia hladovat ako to tu bolo spomenute..

a neviem preco to vlastne riesia, ved kazdemu sa aj tak paci nieco ine.. nikomu chude, niekomu stihle, inemu zas baculky alebo tucne.. kazda sme nejaka ...

hassy

Niektoré sú chudé prirodzene, niektoré nie... no a čo? vážne vás to tak trápi? ja mam 170/69 a úprimne? závidím... chcela by som mať ploché bruško, mini zadok bez celulitídy, štíhly driek, a nehanbím sa to priznať. prečo aj? 99% z nás by také chcelo byť, tak načo to popierať?

krása je veľmi subjektívny pojem, to čo sa páči mne, nemusí sa páčiť tebe...

Nela111

Simonella - urcite nie su VSETKY geneticky chude! Ved kolko krat tam pride baba s vyskou 170-175 cm, je dost stihla, s vahou okolo 50-55 kg, a oni jej kazu schudnut aspon 5 kil. Nepovazujem za normalne, ak ma dospela zena pri vyske nad 170 cm menej ako 50 kil. A takisto ak ma 50-55 kil baba, ktora ma vyse 180 cm.

Vo vseobecnosti - niektore baby na misskach a podobnych sutaziach su velmi pekne, ale je to skor vynimka! Vacsine chyba iskra! Mne sa napriklad velmi pacila Marina Georgievová, tvarou aj postavou aj mala vyzarovanie.

Simonella

presne tak ja uplne suhlasim s pouzivatelkou - oh.my.gosh - ..tie dievcata niesu vyhladovane! lebo to by bolo vidiet na tvari.. mozno to tak maju geneticky ze su chude.. ved aj ja som a co?
a vsetky co na tie baby nadavju su len zavistlive osoby, ktore nemozu prekusit ich postavu... :)

IwoZA

Moja Misska :) ma 175/53 a nevyzera vychrtlo :). Milujem jej postavu. Ma vsetko co by zena mala mat :))). Tak neviem co tu riesite. Fakt sa mi zda ze zavidite ;))) Moja laska papa vsetko co jej chuti a spolocne sa venujeme sportu :))) ziadne hlupe diety nedrzi. Zavist, zavist :)))

danielaaa

Normalne mi neda reagovat, lebo mam pocit, ze vsetky co ste tu prispeli si len nieco kompenzujete, nevravim, ze vsetky tie dievcata su pekne, niektore viac , niektore menej ok. ale tvrdit ze maju anorexiu a pod nezmysli??? ja mam 172 cm, 55 kg, miery 88 63 88 a urcite nemam anorexiu!!! kazda zena chce byt pekna a kazda sa o to podvedome snazi ked jeniekomu dobre ked ma 80 kg fajn vasa vec ale netrepte tu ze sa to muzom paci, kazdy muz sa radsej pozrie na peknu stihlu zenu ako na taku co je jej dobre aj ked je viac pri sebe a ma celulitidu, co si budeme hadzat piesok do oci, dievcata starajte sa o seba a nenadavajte na miss :))))