MISS 2011 - skutočná krása, alebo?

Príspevok v téme: MISS 2011 - skutočná krása, alebo?
Miss2011

práve som si prezrela profil všetkých dievčat a zaskočil ma fakt, že takmer všetky, ak nie všetky majú podľa BMi podváhu, resp. váhu nižšiu minimálne o 5kg vo vzťahu k ideálnej zdravej váhe. zarazilo ma to, vravím a pýtam sa:

"toto je skutočná krása? že dievčatá spĺňajú prehnané požiadavky na figúru a pritom zdravotné hľadisko ideálnej váhy je posunuté dozadu?"

Stavím sa, že je omnoho viac žien krajších, ktoré majú ideálnu váhu (zo zdravotného hľadiska), prípadne aj pár kíl navyše! A nie takto umelo vychudnuté ženy! Ja som takisto chudá, ale geneticky, neviem to ovplyvniť a vôbec mi nepripadá že mám peknú postavu. Chýba mi to, čo ostatným, zdravým, silnejším ženám - akási iskra, čaro, sexappeal...

Napríklad, finalistka č. 8 má výšku 171, 48kg. Ja mám 48kg pri výške 160 a som vychrtlá. Neviem si predstaviť tú dotyčnú...

IwoZA

Zavidite im pekne postavy? Tak to vyzera ;). Mne sa vzdy pacili modelkovske typy. Stihle, vysoke, dlhonohe, akuratny zadocek, pevne prsia, stihly pas. Podla mna je taka postava idealom zenskej krasy. :))) A taku mam aj doma :)))

beemi

nechápem prečo sa všetci riadite BMI!!! ved to je taká blbost... podla BMI má moj otec miernu nadvahu a pritom je chudy ako šparatko. Nikto by o nom nepovedal že má par kil navyše, lebo ich naozaj nemá, ale BMI si vravi svoje. Jednoducho každý má inu stavbu tela a BMI by som sa teda určite neriadila.
Ja si myslím, že väčšina báb v miss to má fakt geneticky dané, su sice aj také čo musia nejaké tie kilečká zhodit kvôli tomu, ale o tom je asi miss.

natalia123

Ale viete ktora modelka a herecka sa mi paci? tato je fakt krasna :)urcite ju volate vola sa Norkys Batista
st.kinopoisk.ru
Viete, niektore zeny, ci uz modelky su fakt krasne, tak netreba hadzat vsetky do jedneho vreca. Mala som taku jednu kamosku, co fakt nedokazala povedat o ziadnej zene, ze proste dobre vyzera. V tomto pripade islo fakt o trapnu detinsku ziarlivost. Aj ked nemam rada vychudnute pipky, niektore proste vyzeraju dobre, maju fakt nieco do seba, a su zavideniahodne :) Priznavam

mary jane

o krase sa u tych bab hovorit neda, ved na krasnej zene musi byt nieco co uputa ,musi byt niecim ina, originalna..a nie taka tuckovka .. ved tie modelky a missky su len vesiaky na saty , nemozu byt krasne,inak by tie saty na nich nevinikli :D

beskyd

sranda, ze si este niekto mysli ze v sutazi miss ide o nejaku krasu:) to by ma nenapadlo ze tie umele a stylizovane anorekticky ktore su vsetky takmer navlas rovnake maju nieco spolocne s krasou, hlavne ze sa tocia prachy a zdrave zeny bez kritickeho myslenia sa ich snazia napodobnit. potom mame kopec ani nie 60 kilovych bab s depkami zo svojej "obezity".

Inner

Skor som tym myslela nadvahu, nejake to kilecko navyse, nie tazku obezitu. Chcela som tym poukazat len na to, ze netreba chudnut za kazdu cenu podla propagovaneho vzoru. Poznam ludi, ktori pravidelne sportuju a nevyzeraju na to. Ich telo proste je, ake je a nechudne. Nepotrebuje to.

soffa

presne tak.superstihle zeny(anorekticky) maju vzbudzovat u zien nespokojnost,frustaciu...aby zeny nieco so sebou robili,dali sa na diety,zacali chodit do kozme.salonov atd.to vsetko je biznis.ktora zena ak je so sebou spokojna,zacne chodit po kozm.salonoch,chodit na liposukciu a ine veci?ziadna.vsetko je to len vyumelkovany bizniz nic viac.ved staci ak si kupis rozne zenske casopisy...vecne diety,nikde nic pozitivne,ved aj oni musia z dacoho zit