Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

borelioza

Príspevok v téme: borelioza
martina 2223

prosim vas ako sa da zit s touto chorobou , je tu niekdo taky a v akom stadiu to mate , kolko mate rakov a ako dlho ? .. mam 28 .. ja som sa to dozvedela vcera od doktora z krvnych imunitnych testov ze mam boreliozu... uz dlhsie asi okolo 4 mesiacou sa citim velmi zle , busi mu srdce , potim sa , mavam casto slabost a hnackujem , dost casto mi trpne a boli ma hlava.. doktori mi najprv povedali ze je to panicka porucha a ze to po case prejde , takze podla vsetkeho mi urcili zlu diagnozu :(( co som dost nahnevana lebo teraz sa citim horsi a horsie .. keby to zachitili vcas tak by mi asi az tak nebolo ako mi je .. no a teraz ked mam borliozu tak mi povedali ze tie stavy su pravdepodobne z tejto infekcej choroby , ale z coho ju mam .? doktor povedal ze to moze byt aj z komara .. no neviem ale strasne sa bojim

jaromírrr

Na posilnenie imunity je vynikajúci Hippokratin, maximálne zvyšuje odolnosť organizmu a tiež jeho regeneračné schopnosti.

teddynka

caute piste na moj mail teddyliptov@gmail.com
mam boreliozu viac ako 10rokov pochodila som uz vsetko mozne a stale sa citim zle rada by som popisala

martina2223

automobil ako tak citam tak te priznaky si mal take iste ako ja busenie srdca , malatnost....atd .. hmm mne ta chorba riadne zavarila , nic ine nerobim iba rozmyslam aj ked sa snazim nad tou chorobov nemysliet je to tazke .. no dufam ze sa s toho dostanem , lebo niekedy mam pocit ze uz zijem posledny den tak mi byva zle .. neprajem to nikomu zazit .. som s toho zufala

RNG

Boreliozne bakteria nasli aj v slinach, aj na sosakoch komarov a ineho hryzaveho hmyzu, aj v semene dokonca aj pote, prenos je mozny nielen krvou alebo kliestom ako sa bezne v literature mylne pise.
Iny prenos je sice podstatne menej pravdepodobny, ale nie vyluceny.
A klieste prenasaju nielen boreliozne bakterie, ale zaroven aj rozne ine bakterie, parazity(babeliosis) a rozne virusy.Takze zjednodusovanie tej nakazy len na Boreliozu Burkdorfi je nespravne.
V USA sa nazyva aj Lymska choroba a konecne priznali, ze su z nej statisice novych pripadov kazdy rok,mozno i viac. Dosial tu informaciu potlacali.
O L-formach tejto choroby sa dosial velmi malo pise, testy na nu su nepresne, takze mnoho ludi, co ma tuto formu su len "chorlavi" , nie pozitivni na B.b. a tieto atb vzdorne vnutobunercne parazity sa vytvoria prave posobenim antibiotik.
V tejto forme ma nakaza velmi pomaly postup, imunitny system neprovokuje dostatocne k obrane,podoba sa na postupne degeneracne starnutie, ale rychlejsie, nez normalne starnutie.

RNG

Alternativna zapadna medicina nie su dnes babske recepty. Zaobera sa nou vyse 100 000 lekarov na svete, riadne vystudovanych na medickych fakultach a dalej studujucich vyzivu, doplnky a oficialne neschvalene, ale ucinne metody od inych lekarov.

automobil

Zil som s touto chorobou 14 rokov a neviem ci este ju mam,ale ak ju este mam tak ustupila na minimum.Nemusis sa bat nakazy niekoho, neprenasa sa,jedine krvou ako hocijaka choroba. Dostanes ju po ustipnuti kliestom, ani nemusis vediet kedy ta kliest ustipol, urobi sa ti taka obrovska modrina vo tvare terca ak ta ustipne na vacsej ploche tela,nemusi sa spravit vobec. Moje prejavy boreliozi boli oslabena immunita, malatnost, celkova nervova otupelost, pocit na zvracanie kazdy den, opuchanie, trpnutie, zhorsena koncentracia, problem s rozmyslanim, busenie srdca, plytke dychanie, hrozna unava. Je to svinstvo a poriadne ti to zavari so zivotom, lebo nebudes mat silu ani cas nieco robit,neprajem to nikomu. Su aj pripady boreliozi,ked ta to ochromi, jedna znama skoncila na voziku.
Najhorsie na tom je, ze borelioza prinasa so sebou dalsie parazity,bakterie a pliesne ktore zhorsia priebeh choroby viacnasobne, napr. ja som mal boreliozu so streptokokom, nastastie. Zapadna medicina nepozna liek na boreliozu okrem 2 tyzdenej liecby antibiotikami, cize hop alebo trop, bud zabije alebo zhorsi.
Mne osobne jedine pomohla "alternativna" medicina, cize babske recepty.

Borelioza je velmi citliva na kyslik, kyslik je najucinnejsi sposob ako ju zabit, cize dychacie cvicenia, pohyb, cviky su velmi efektivne. Dalej borelioza nenavidi cesnak, ten ju nici takze radim ho zrat. Dalej echinacea a extrakt z listov olivoveho oleja posilnia immunitny system a znicia boreliozu. Zeleny caj je tiez ucinny proti nej ako medvedi cesnak, sipkovi caj apod. Budes potrebovat posilnit imunitu, takze pripravky na posilnenie imunity su velmi dolezite. Mne velmi pomohla technologia zapper, je to celkom drahe,ale velmi ucinne. Detoxikacia atd. budu potrebne. Je velmi velmi velmi velmi tazke zbavit sa boreliozy,ale da sa, doktori ti budu hovorit,ze nie, ale da sa to. Vela stastia ,lebo je to zakerna choroba, velmi zakerna.

RNG

Boreliozne bakterie nasli nielen v krvi a tele, ale aj v pote, semene a slinach. Prenos krvny je samozrejme ovela pravdepodobvnejsi ale prenos je cez kazdy bodavy hmyz mozny.
Boreliozne L-formy(bez bunecneho pasta ako vnutrobunecne parazity) vzdoruju atb a v tejto forme borelioza moze prezivat roky. Pomahaju ju znicit enzymi a antimikrobioalne p;rostriedky, ktore su ucinne na mykoplazmy, dlhodobe brane(1/2 roka plus ako napr extrakt z olivovych listov, 3x300 mg oleuropeinu)alebo extrakt z Uncarie tometosy, Samento alebo Prima Una de Gato, 2x20 kvapiek plus.

martina2223

no ja praveze ziaden flak na tele nemam a ani som nezbadala ze kedysi by bol .. tak neviem ako som to dostala

Katka22

Môj tatko mal boreliozu a dostal to z kliešťa. Vyhodil sa mu na tele taký flak, podľa toho to zistil. Viem, že bral silné antibiotiká a bol z toho riadne unavený. Dôležité je to podchytiť hneď.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

borelioza - Fórum - ZDRAVIE.sk