Kričanie zo sna

Príspevok v téme: Kričanie zo sna
Rossina

Ahojte,
tento problém sa netýka mňa osobne, ale aj tak má táto problematika veľmi zaujíma. Momentálne som v zahraničí a bývam u jednej holky, máme spolu izbu. Má 30 rokov a nakoľko nevie dobre anglicky a v podstate sa ani nevídame, dosť málo toho o nej viem. No veľmi ma prekvapilo, hlavne prvú noc, ktorú som s ňou pri prisťahovaní strávila, že strašne kričala zo sna. Nerozumela som jej, bolo to taliansky, ale bol to desivý krik a myslím, že v momente, keď ma tým zobudila, by ste sa vo mne ešte po hodiny krvi nedorezali... No a v podstate sa to opakuje takmer každú noc. Väčšinou silno kričí, niekedy len rozpráva a naopak, niekedy kričí a vybehne z postele a potom sa tam zase vráti...
Veľmi ma zaujíma, čo môže byť príčinou takéhoto správania. Myslíte, že sa jej v minulosti niečo veľmi zlé stalo alebo to súvisí s nejakou chorobou..? Alebo tým, že stále pracuje? Ráno vstáva 6:15 a domov sa vracia až okolo 11, pol 12 večer... Privítam názory, diskusiu, osobné skúsenosti... :-)

blondula

ja co si pamätam som kricala asi 3 razy a to som sa na to sama zobudila a spotena di nitky som bola.naposledy nedavno,mala som strasny sen,"revala" som a zobudila som aj synceka :DD vzdy sa mi sniva,ze ma chcu zabit :-( som zvedava,co raz bude,ak ma naozaj zabiju :-( .... :DDD

darkorbitak

no mne sa to stava tiez skoro stale kricim az ked sme boli na dovolenke tak som nekrical a ani par tyzdnou po nej takze bi to malo bit zo stresu a unavy , porad jej nech si oddychne

elsa5.5

určite niečo zlé prežila,trauma,tak jej to povedz a nech to rieši,to je v podvedomí.....,,možno ešte z detstva,puberty,alebo zo vzťahu,(prípadne znásilnenie)s toho vyplýva aj nejaké ochorenie treba sa s ňou o tom porozprávať,aby si vedela čo sa deje....

jajka001_

tak to ti tu nikto nepovie, preco sa s nou o tom neporozpravas? mohla mat traumatizujuce zazitky,a mozno byva namesacna a preto silnejsie preziva emocie v spanku...