Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky kvet??

flowerik

urobim to asi tak, ze ked zajdem do kvetinarstva popytam sa na tie kvietky co ste mi tu poradili a uvidim, ktory ma ocari :) potom Vam dam vediet ako som sa rozhodol :) ale dakujem, ze ste si nasli cas mi odpisat lebo som nemal naozaj ani sajnu na ake kvietky sa zamerat :)

flowerik

vsetky som si pozrel aj kaly je zaujimavy ako vravis taky vzneseny, ale dosiel som k tomu, ze si neviem vybrat :( :D

smajliQa

:)) fLAWERIK VYBRAL SI SI?? :))
prijemnu zabavu na plese.. je krasne ked chces obdarovat priatelku kvetom... ja som bola na plese 12teho, a po pravde, tiez som cakala kvietok :) ale bohuzial .. snad nabuduce :)

flowerik

Ty to mas aj v prezyvke, ze si usmievavy clovek. No ano ja som to aj tak v otazke myslel, ze aky sa hodi ci sa niekto rozumie. Tak ja idem pozriet gerberky :) dakujem za nazor smajlinka

smajliQa

inner...myslim ze lalia je skorej vhodna ako k nejakej ukoncenej skuske, alebo tak. pride mi krasna ale vazna,,,..mozno to je iba moj nazor... ale... ja by som volila asi gerberku.... to je take to jak margaretka... tieto gerberky su hocijake krasne oranzovocervene.. nadherne..velke... vesele... nic s nimi nepokazis... mne osobne by to urobilo obrovsku radost.. ale tak ja som vesely clovek.s tale sa smejem... mozno..podla povahy by som volila... kvietok inak vela prezradi :)

flowerik

Inner presne tak ako si napisala, ze to bude z lasky a uz som si ju vygooglil laliu a je naozaj krasna. Ide o to, ze sa pozrie na ten kvietok a bude to nieco ine ako ruza a predsa to bude pekne :) Jej krasne ocka by ten pohlad na ten kvietok mohol pohladit :)

Inner

no to mas pravdu. Ruze sa kupuju dookola :-). Mozno vsak bude vyber na tebe, ked prides do kvetinarstva a co sa ti zapaci, to kupis :-). Ale lalie su krasne kvety, urcite by sa tvojej priatelke zapacili, ide predsa o to, ze jej donesies kvietok z lasky :-)))

flowerik

Inner ahoj dakujem :) idem si pozriet aky je to kvietok lebo neviem, ale chapes chcem nieco ine a nie stale ruza. Ruza niekedy uz je otrepana :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky kvet?? - Fórum - ZDRAVIE.sk