akne

Príspevok v téme: akne
akne

ahojte chcem sa opytat niekedy som mal strasny problem s akne postupom casu uz mam 16rokov a nieje to az tak hrozne aj ked mam na tvary par pupacikov... navstivil som aj kozmeticku po ktorej mi to pomohlo tak na tyzden a tvar som si jednu dobu cistilk aj vodou ktora ale moc nepomahala...neviete mi poradit nieco ucinne?dakujem

aliska

sandra.. moja zlata ked si taka zamatovo popiči tak z tade vypadni! .. ..a neskutočne ti zavidime kráásu .. ale my narozdiel od teba mame v hlawe:).. takze s tym sa mozem predsa len ja chvalit ..

juz

ja si davam sirove mydlo vecer na tvar.mam to z lekarne a je to fakt dobre,nestoji to vela a sice to nepomaha ze celkom hned no postupne sa to lepsi...krem si sice nedavam no asi vyskusam ked vravite ze to pomaha aby sa mi tak plet nemastila...

sandra.

dobrý som velmi krasna kočka na mna v senci nikto nema so čiernovlasa princezna ,ktora caka na princa ,dufam ,že pride na bielom koni ako to býva v rozpravkach . Moja pleť je proste zamatovodokonalá.hoci kto ma predsa nemože len tak pobozkat.pozrite si ma na pokeci s nikom /SandraSC/ a ohodnote moju nezvyčajnu krasu

awi

deina11 prosím ťa a aké je to presne mydlo?prosím odpíš, naozaj to pomáha. ja mám tiež problém s akné. nie je to až také hrozné, ale pred menštruáciou mám plet otrasnú. pleťové vody mi nepomáhajú. dakujééééém. odpíš prosím

deina11

ja som chodievala tiez ku kozmeticke
ale nijaka velka zmena sa nekonala
niekde som sa docitala ze staci obycajne detske mydlo .tak som to skusila rano
a vecer si umyvam tvar mydlom a potom nenesem hydratacny krem .a neuveris ale plet mam uzastnu