PORADTE MI JE TO SURNE!

Príspevok v téme: PORADTE MI JE TO SURNE!
skaredy

mam 15 a strasne ma trapi moj vyzor.ako sa s tym mam vyrovnat ze vyzeram ako totalny pako??som dost citlivy a dokaze ma vela veci zobrat,neviem sa vyrovnat s tym ze vyzeram ako svina ako totalny debil ved do smrti ostanem sam kazdy sa mi vysmieva aj ked to nie je pravidelne ale dokaze ma to totalne zobrat chcem zomriet nemam ani kamaratov vsetci ma opustili mam aj problem s hovorenim kokcem a mrmlem som dost tucny na tvari a vyzeram otrasne!!!co mam robit?myslite ze sa mam zabit alebo mam sa s tym nejako uz vyrovnat?
mojim najvacsim problemom pre mna je ze ja strasne tuzim mat nejaku babu ale nijaka sa za mnou ani nepozrie rozmyslam ci mam buducnost zit ci sa nemam dat do tvrdeho bojoveho sportu a tam si vybijat agresiu alebo sa rovno zabit co sa uz niekolko krat takmer stalo-inak mam 15,onedlho 16 ale to nic nemeni na veci pretoze vyzor SA ZIALBOHU NEMENI!!! :((((((((

lumini

no jasné, pošli fotku. ja to posúdim ak naozaj chceš. nepoznám ťa takže budem vidieť fakt len tvoj vzhlad. moja mailová adresa je lumini6699@azet.sk

mraz

ja som mal prvu babu v 18, kamosi co maju uz 20 este ziadnu nemali a pri tom nevyzeraju zle, inak kazdy v tvojom veku si mysli ze vyzera strasne, napr moja holka ma 17 a myslela si ze ja strasna- cele telo sa jej nepacilo,pomaly ale isto zistuje ze je velmi pekna, mne sa strasne paci- uz sme spolu rok, teraz ked mi poslala fotky co ju mamka fotila tak som az spadol na prdelku- rovno by to mohlo ist na prednu stranu casopisu, nezufaj aj ja som si pred casom myslel ze vyzeram strasne a mal som rovnaky problem s ludmi, teraz studujem v blave a je to uz v pohode, pozeram si fotky a zistujem ze vobec nevyzeram zle, hovori sa: dockaj casu zoznes klasu, vsetko ma svoj cas, aj holka aj sex aj vsetko, musis byt len trpezlivy

lencok

urcite to nie je take zle s tebou skaredy, posli foto a posudime...a ak mas zo seba zly pocit a zda sa ti ze si arogantny, ci agresivny, tak sa skus postupne zmenit, zacni byt priatelsky, vnimavy, mily, vsetko sa da...pekne pomaly

lumini

Nemáš fotku na pokeci?Mohli by sme posúdiť my ako nestranní pozorovatelia či vyzeráš fakt tak zle ako píšeš.

akne princezna

mam doost velku depku z mojej otrasnej tvari....chapete....vyrazka sem,vyrazka tam,kazdy den nejaka nova. je mi z toho uplne nanic,naozaj a neviem co mam robit.uz som precitala asi 5 clankov a knih o akne,roumyslala som nad kazdym pismenkom co tam bolo napisane....postupovala som podla planu...chvilu to aj vyzeralo ze tie moje pupaky miznu ale zase hned ako som uz mala konecne usmev na tvari ze konecne ich budem mat prec zase mi naskocil neaky rovno v strede cela...ako naschval...lebo bozechran aby si to nikto nevsimol!
v nasej triede je nas dokopy 14 z toho 6 bab aj so mnou a ani jedna z nich nema take problemy ako ja.velmi im zavidim,priznavam sa!
ale najvacsi moj problem nieje ani to ze mam vyrazky ale to,ze hned ako sa nejaka objavi,zacnem si ju rypat.jednoducho sa mi tam natiahnu k tvari ruky a uvedomim si,ze som spravila debilinu az vtedy,ked vydim svoj flakato-cerveno-otrasny ksicht v zrkadle.je to ako zacarovany kruh ktory sa neda zastavita prerusit-vyrazky robia problemy a problemy robia vyrazky.chodim aj ku kozmeticke ktoru mi plati mamina ale povedala ze uz nebude lebo len vyhadzuje peniaze do vetra ked si to aj tak tlacim. ja uz nevladzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p.s. : mam 13 rokov

skaredy

miki-keby som nezacal cvicit telo tak som mozno doteraz ponizovanou figurkou do ktorej si kazdy zacne bez vycitok svedomia a bez pomyslenia na nasledky......
achjaj-ja nie som vobec tucny,postava je to posledne co by ma v mojom pripade mohlo trapit protoze je to mozno mojim jedinym kladom ktorym medzi ostatnych vyrazne vynikam.....
posledne mesiace sa mi uz nevysmieva nikto nezaregitroval som ani jednu otvorenu alebo skrytu narazku na moj vzhlad a vseobecne na moju osobu.......
a neverim tomu ze laska sa dostavi vtedy ked to najmenej ocakavas......poznam nie jedneho cloveka vo veku 18 a viac rokov ktory sa tym riadi a nema z toho nic,akurat pocity uzkosti......cize o com to je?
luxina-no ja by som sa venoval strasne rad nejakemu sportu lenze nato okrem boxu a podobnych bojovych umeni potencial.....proste ja som bol na toto odjakziva antitalent a dost ma aj udivuje ze mam taku schopnost tak na svalovej hmote rychlo priberat ked si to vezmem po genetickej stranke......
a co sa tyka tej krasy je to u mna dost relativne......viete,ja vyzeram dobre len s urcitych vzdialenosti z urcitych pohladov a z urcitych svetelnostnych podmienok ktore mi vyhoveju malokedy......a najhorsie na tom vsetkom asi je ze som metrosexual a vidim na sebe chybu aj tam kde nie je :(((

luxina

skaredy mas to tazke ale robis to este horsim ty sam. nebud taky namotany na myslienku ze chces mat silou mocou babu pretoze od teba tak akurat vsetky ujdu viem ze je to tazke ale skus na to mysliet menej a snaz sa byt mily k ludom, zacni ss nejakym sportom co ta bavi aby si mal zmysel zivota a ked ho budes mat, aspon minimalny tak budes mat aj rad sam seba a okolie to postrehne s nebude sa od teba odvracat. neponizuj sam seba lebo ked si nevazis seba ako si ta mozu vazit ini?