Vlasy - starostlivost z vlastnej skusenosti

Príspevok v téme: Vlasy - starostlivost z vlastnej skusenosti
LINDA123

Dobry den , chcem sa vas spytat na starostlivost o vase vlasy z vlastnej skusenosti a co by ste mi odporucili a ake pripravky , sampony , kondicionery , masky , znacky vlasovych kozmetik a domace masky na vlasy.mam casto mastne vlasy ,ale konceky su rotstiepene a vlasy znicene.moje vlasy su riedke slabe a namahane a casto si ich zehlim ,kulmujem a natacam.nie som si ista ci je pre mna vhodne pouzivat regeneracne sampony atd ak sa vlasy casto mastia. co mi odporucate ? dakuem vopred

mysche

Ahoj Linda,

ja si vlasy umyvam tak obden...to znamena, ze si vlasy umyjem, dam si aktivator (ked mam cas :) tak si vlasy vyzehlim). na druhy den vecer si aktivator davam znova, necham ho posobit cez noc a potom si ich rano umyjem znova a zase si dam aktivator a takto to robim dookola :). som s vyrobkami Capilan velmi spokojna. Ja si hladiace emulzie nedavam lebo mam pocit, ze mam vlasy potom take prilepene na hlave. ked si dam len Capilan tak sa mi zdaju take vzdusnejsie. Mam este jeden olej, ktory pouzivam, ale k tomu som sa dostala len nahodou tak musim presne pozriet ako sa to vola a dam ti vediet.

LINDA123

Dobry den .Zatial som vyskusala sampon,kondicioner a aktivator Capillan .Mam s nim dobru skusenost , ale kedze si vlasy musim umyvat takmer kazdy den , jednu flasku som minula asi za 3 tyzdne.ale urcite si este doobjednam .chcem sa ta spytat mysche ,ci si vlasy umyvas kazdy den a ako casto si davas vlasovy aktivator.prave teraz skusam sampon ,kondicioner a dvojfazovy sprej Pantene Aqua Light a mne velmi vyhovuje.Planujem si kupit Got2b giordany angel a chcem sa spytat ci ma niekto skusenost got2b smooth and chic anti-frizz lotion mala by to byt uhladzujuca emulzia ,ktora tiez chrani vlasy pred vysokou teplotou .a este by som sa chcela opytat ze ak mam riedke vlasy a rychlo sa mastiace ci by mi neuskodila tato emulzia a ci by sa mi vlasy nemastili este viac a ci nie su splyhnute ak si date na vlasy tuto emulziu. a ak si chcem vlasy zehlit sa chcem opytat ci nepoznate niekto nejaku naozaj dobru znacku zehlicky na vlasy ktora ich neposkodzuje a ci je dobra rowenta respect. Dakujem

jennie

ahoj ja pred zehlenim si davam na vlasy head protect sprej od syoss a nemam vobec ziadne znamky poskodenia lebo je to urcene na zehlenie do 200°C.kazdy den si na vlasy davam kondiconer v spraji gliss kur total repair 19 a puzivam ten isty sampon, kondicioner a masku.vlasy som mala tvrde a mastne no teraz ich mam ovela lepsie.nemastia sa mi a to je +

horatio

ja mam dobre skusenosti s vyrobkami Sanotint. kupujem ich na fiore-sk.sk, alebo na mmb cez predavajuceo (to je vlastne konatel fiore) pod prezyvkou Benga. mava aj dobre aukcie, kde si tieto pripravky mozes vydrazit za lepsiu cenu. su to velmi dobre vyrobky, aj farby na vlasy maju super, setrne k vlasom. ja som maximalne spokojna.

Strawberryca

LINDA123
ahoj,ja si vlasy zehlim kazdy den...zozaciatku som ich mala v hroznom stave ...mam dlhe vlasy a neverila by si ake krasne zdrave hebke su teraz...velmi mi pomohla maska Loreal total repair 5 tu ti vrelo odporucam...pravdaze je dolezite aby si si pred kulmovanim alebo zehlenim osetrila vlasy ja pouzivam got2b giordany angel tento sprej je genialny na zehlenie vlasov...pred fenovanim si nastriekam vlasy gliss kur sprejom od schwarzkopf ten je urceny na rozstiepene konceky...tak dufam ze som poradila :)

mysche

Mila Linda, ak mozem poradit vyborne vyrobky su Capillan (pomer cena a kvalita).
Moje vlasy su rychlo sa mastiace, slabe, suche a bez lesku. odkedy pouzivam sampon, kondicioner a vlasovy aktivator od Capillanu moje vlasy su silnejsie, menej mastne a hlavne leskle a nepadaju. vrelo odporucam. daju sa zohnat na www.irel.sk. Taktiez tam maju paradny sampon na lupiny vola sa Capissan forte.

tiez som pouzivala zehlicku velmi casto a po pouzivani Capillanu sa mi vlasy uzdravili a su pevnejsie a poddajnejsie.