Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up GOSH Natural touch foundation

barbora22_66

Ja mam tento make-up od Goshu a je užasný . Som s ním nadmieru spokojná . Mám odtieň 40nude a vyzerá prirodzene , dostatočne kryje ,zanecháva matný finiš. Je to najlepší make-up aký som kedy mala . Väčšina make-upov bola na mne moc oranžová ,ale tento nie :) Konečne som našla make-up vo svojej farbe pleti ... keď si ho rozotieram je takmer neviditeľný a jeho krycia schopnosť je mne dostačujúca. :) Keďže nemám dokonalú pleť tak zakryje aj nežiadúcu vyrážku.. :D

Strawberryca

pouzivala som kazdy den do vody spiralu vodeodolnu od Oriflame taku bledo modru..teda ja nepouzivam spiraly od avonu ani od oriflame ale tato robi krasne riasy ! :) ceruzku ciernu pouzivam len na horne viecko od Avonu SuperShock gel eyeliner len sa mi zda ze to bola limitovana edicia obal ma cierny s takou ruzovou cipkou..ale som s nou spokojna velmi :) ..pozerala si aj tu elf kozmetiku ? daj vediet ak kupis tu rimmel ci sa ti lubi ako mne :)

katuša

ja som rada že sa rozpisuješ, celkovo tato stranka sa mi páči že sa tu dozviem kadejake nazory na kozmetiku :) tu špirálu mam aj ja, aj vo fialovom obale a aj v čiernom, aspon myslím že su take isté, lebo nápisy su uplne rovnake. ja ak mam za seba povedať, je fajn, ale mala som ja lepšie špirály od MF, tuto by som si už nekupila. na to žehlenie to got to be tu poriadne všetci chvalia, snad niekedy aj ja vyskušam. na líčka mám tie guličky aj z avonu a oriflamu, a to mi vydrží asi ešte pekne dlho. na tu bazu od dermacolu sa chystám len čo mi dojde báza od goshu, všetci to tu chvália a je to podstatne lacnejšie. ceruzku si pojdem zajtra kupiť, tak vyskušam od rimmel asi ak najdem pekný odtien a dam vedieť :) ešte by si mi mohla napísať, či si na dovolenke nepoužívala nejake vodeodolne veci, špirálu a ceruzku hlavne :)

Strawberryca

som ozaj rada ze si nezabudla na mna :) takze najprv k ceruzke na obočko uplne skvela je od Rimmel ja mam Dark brown ona ma na konci na zatvarani taku kefecku je fakt super aj kamoska blondinka ma iny odtien bledsi sice ale spokojna aj ona kedze neviem akej mas farby vlasy :) ..potom zehlim si vlasy kazdy raz ked idem von a ja pouzivam sprej Got 2 be Guardian angel ja som s nim spokojna velmi a nemenila by som nemam skoro vobec znicene vlasy a to ich mam dlhe az pod prsia a krasne sa lesknu vlasy z neho..potom velmi mi pomohol co sa tyka znicenych vlasov kondicioner od schwarzkopf gliss kur on je taky cerveny...inak na dovolenke som bola a tam som nebrala zehlicku do lietadla ale kupila som si Nivea straight&easy to je balzam taka emulzia alebo co to je som si to dala na umyte vlasy a vyfukala ze som drzala fen a s kefou som rovno rozcesavala vlasy neverila som ake som ich mala rovne jak od zehlicky takze to ti odporucam :D:) ...dalej co sa tyka toho affinitonu mala som ho davnejsie mne vobec nesadol ani farba a co si pametam robil mi flaky :/ topil sa...takze zostavam verna mojmu Astoru 24hod aj nadalej :)ale ked uz chces nejaky make up pozeraj na tie 24hod ak mas stale mastnu plet pretoze tie vydrzia najviac... kupila som si od Gosh farbu na licka ono to je take balenie ze akokeby pruzky odtienov do ruzova...na slniecku su krasne trblietave prirodzene ony dodaju taky nadych ale nie su moc vidiet inac..od max factoru som si prvy krat kupila spiralu tu fialovu False lash effect fusion bolo mi to luto ked som videla tu cenu popravde povedane :D ale tak skusila som...je ako ozaj dobra zhustuje aj predlzuje akurat ze ja som zalozena na tie kefky ohnute co vytacaju ale jako musis sa pohrat s riasami a potom su krasne pruzne aj ked som spala namalovana rano som sa zobudila som neverila vypadali stale rovnako jak keby som sa prave namalovala...dalej som si kupila garnier roll on korektor stym som velmi spokojna...este ti musim povedat :D objavila som kozmetiku ELF je prekvapivo lacna a kvalitna..kupila som si od nich kremove tiene tie su super bronzer takisto a podklad pod ocne tiene len za nejake 2€ a som bola prekvapena fakt kvalitou..a stetec kabuki len za 4€ a je uplne uzasny jemnucky ...urcite od nich este vela veci poobjednavam ked chces dam ti tu link :) www.elfkozmetika.sk ... inak este od dermacolu mam tu podkladovu bazu pod make up ta je celkom fajn ...inak puder mam sypky dermacol stale ale zajtra si chcem kupit od lorealu true match puder kompaktny je na vsetky typy pleti a su same chvali na neho tak potom ti dam vedet aky je:) ...uff dost som tu toho popisala dufam ze nevadi :) nieco si necham aj nabuduce aby bolo o com pisat ;P;) tak dufam ze sa ti to bude chcet citat :D:)

katuša

ahoj, jasne, že si pamatám, aj ja som zvedavá ako sa ti darí a čo máš nové v kozmetickom svete :D ja som vela nového zatial nestihla vyskúšať, stale doberám zásoby :D jedine čo som si kupila krem na tvar na opalovanie astrid faktor 30, myslela som si že ma vobec neopali, ale zda sa mi že naopak ešte viac, len odtien mam krajší, tkaže ten krem je fajn :) kopa vecí mi ale dochádza, takže idem kupovať tento týžden. rozhodla som sa vyskúšať affinitone makeup, kedže ho naozaj všetky baby chvália, dám potom vedieť niekedy že aký je. neviem, či si žehlíš vlasy, ale ja som používala najprv loreal ružový krém, ten bol fajn ale dosť sa mi mastili vlasy, syoss bol tiež super, ale ked bolo fakt vlhko tak som sa zbrčkavela kusok a teraz mam zas loreal ružový, ale sprej a ten je naj. no a vravím, teraz idem kupovať, takže neskor dam určite vedieť. no budem rada ak máš skusenosti a daš mi tip na nejakú vodeodolnu špirálu a čiernu ceruzku ak taká vobec existuje za rozumnu cenu, nejaku dobru ceruzku na obočie, lebo mám gosh, ktorý je fajn, no tri krát ostruham a mam po ceruzke, lebo sa strašne láme a mrví. a samozrejme napíš čo maš ty nové odskušané, čo pleť, vlasy, hocičo, budem rada :)

Strawberryca

jasne napisem ti sem obcas co nove a tak dufam ze aj ty :)...ja tiez budem velmi rada :)...ak by si potrebovala nieco poradit alebo nieco podobne kludne napis budem sledovat tuto temu GOSH ... som rada ze som ta tu spoznala :)

katuša

tak to dúfam aj ja, že zostaneme v kontakte :) hocikedy ked vyskušaš aj vzorky, ako sa ti darí s pleťou... tak daj vedieť, budem veľmi rada :)

Strawberryca

aj ja tebe drzim palce :) no dufam ... podobne :D ja som tiez jak stena... inak dufam ze zostaneme v kontakte aspon tu a sem tam vymenime nejake skusenosti a nove ked nieco objavime :)

katuša

držím palce, no ak už si ako si písala našla kozmetiku, ktorá ti vyhovuje, tak snád ano. a teraz sa v lete ešte opálime a bude to aj menej vidno, a ja osobne nebudem vyzerať ako stena konečne :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up GOSH Natural touch foundation - Fórum - ZDRAVIE.sk