Make up GOSH Natural touch foundation

Strawberryca

ved aspon na zmiernenie nieco pytal sa ma na Vichy neviem myslis ze by mu to pomohlo? chcela by som vedet ci pre chlalanou je nejaka kozmetika na vyrazky nevies o takej nahodou ?:) ano pisala som ti o tom gele s kefkou Loreal stale ho pouzivam fakt je to dobre s tamponikmi ked si makeup odlicim tak som prekvapena ked si potom umyjem este stou kefkou kolko makeupu som este mala urcite to skus :) ja rozmyslam ze si skusim kupit aj Garnier co to ma nieco podobne s kefkou len neviem ci to nebude vysusovat kedze od garnier mi pletove vody nerobia dobre...inak uz si bola u tej kozmeticky:)?skusila by som aj ja pasiky ...kolko to stoji nevies?tak ked ich skusis daj vediet ;)

katuša

vobec neotravuješ :D ak to ma z liekov, laicky si myslim že žiadny gel mu vyražky celkom nevylieči,ale iba zmierni. frajer nepoužíva nič, iba ked ho raz za čas donutim dať si aspon balzam po holeni, čo som mu kupila na Vianoce, nech to neprejde zaruku :D ale môj brat ma mastnejšiu pleť, a tomu davam všetko čo mne tvar vysušuje, použival aj z avonu taku čistiacu penu, a ta bola mimochom podla mna dobra na taku mastnejšiu pleť, silnejšia, ale fakt dobre čistila, a celkovo na mastnu pleť su vraj velmi vhodne peny. inak fakt bere čo v kupelni vidi na poličke...prípadne aj kamošky chvalia teraz neviem či to je loreal alebo garnier s takou kefkou, o tom si asi aj ty tu pisala, vraj to super čisti, tak rzmyšla že si to kupim a budem to použivať aspon na t zonu. a tie pasiky na nos tu celkom chvalili od essence, tak asi aj tie vyskušam.

Strawberryca

no o tych pasikoch som pocula ale zatial som neskusala ale skusim niekedy...ten moj ma vyrazky z pricim takych ze uziva dlhodobo lieky ktore mu to sposobuju...to on si tabletky na to uz nebude davat skor by som bola velmi rada keby si mi vedela pre neho poradit nejaky dobry krem pripadne gel...dufam ze ta s tym moc neotravujem :)

katuša

no moj je tiež taký, že síce frfle, al enič preto v podstate nerobil. na tvari sa mu urobi malokedy niečo, vačšinou po holeni, ale ten chrbat mal velmi zlý a nechcel ani na kupalisko chodiť.mal kadejaké silné gely a mastičky od kožneho, ale tak poriadne mu pomohli tabletky roacutane,tak nejak sa to volalo. ja sa už teraz snažím minimalizovať nanosy makeupu a pudru, aj ked tiež nie vždy tak možem, resp. chcem vyjsť medzi ludi. ale stale mam ten gosh, a natieram si len tenučku vrstvu bez pudru. inak vyzera to fest prirodzene :) a na leto pojdem vyskušať vzorky tohto goshu natural, alebo mf nejaký lahučký, alebo bourjois healty mix tu velmi ospevuju. fakt niečo čo len stonuje pleť a zakryje len čierne bodky nejaké, a ked bude vyrážka tak dám korektor. inak neskušala si nahodou nejake pasiky čo sa daju na nos a malo by to vyťahať tie čierne bodky?

Strawberryca

dobre tak na mna nezabudni urcite sa ozvi som velmi zvedava :) ...inak moj priatel ma tiez problem z akne ale on si nejako neda poradit povie ze sak aj tak mi to nepomoze...nie ze by mi to nejako vadilo ale tak rada by som bola keby sa mu to upravilo a on by bol tiez rad ale ked ja mu neviem poradit co by bolo pre neho vhodne...nevies mi poradit nejaky vyrobok co tvojmu pomohol??..tiez rozmyslam na leto aky makeup ci od Astoru ten co mam 24hod len tmavsi alebo skusim nejaky iny najlepsie by bolo v lete bez makeupu aj ked badam ze uz mam tu plet lepsiu nie je to este to co by som chcela...v lete mi vadi na makeupe na slnku to nevypada bohvie ako dobre:/ nevies o nejakom co je pekny aj na slnku? mozno to je tym ze si davam aj puder na neho lenze ak by som si puder nedala sa asi vtom horku roztece...ach:D

katuša

presne ti neviem povedať za ako dlho sa mu to zahojilo, mal vela liekov a tak, malo to kadejaké štádia a on mal fakt poriadne tie vyrážky, no myslím, že najdoležitejšie je to, že ty sama niečo badáš a určite sa tak aj budeš cítiť lepšie :) ja som tiež stále pri starom makeupe, pojdem vyskúšať nový ked budem mať snad už krajšiu pleť a viac pred letom, nech si kupim dobry odtien na opalenejšiu tvar. a určite dam vedieť, ja sama som neskutočne zvedavá na to kozmetické ošetrenie.

Strawberryca

Ahoj Kati...som rada ze si odpisala :) ... make up som zatial neskusila verna som Astoru :D:) a tvojmu priatelovi sa po akom case ta pokozka uplne vycistila?lebo by som chcela vedet aspon priblizne kolko cakat...ty si nejaky ten make up skusila?to ti gratulujem ze sa ti tie lica zlepsuju :)) inak lica uz mam pekne aj ja este mam sem tam nejaky ten podkozny pupak v okoli nosa a na cele...inak katka prosim ta ozvi sa mi ako si spokojna s tou kozmetickou...pretoze aj ja rozmyslam ze by som isla kedze som este u kozmeticky nebola lebo ma odradza vela co tu bab pise ze im to este zhorsilo plet...

katuša

ahoj Katka, som veľmi rada, že si sa ozvala :) ano, naozaj to čo píšeš ty tu píše viac dievčat...ono to nejak asi musí ísť aj von, aj moj pratel mal problem s vyrážkami na chrbte, kožný mu dal kadejaké lieky,no varoval ho že prvé týždne to bude vyzerať horšie a teraz má už chrbát uplne super,takže na tom asi niečo bude :) mimochodom, vyskúšala si aj nejaký ten nový makeup? napr. ten gosh natural touch, kedže vlastne táto téma je o nom pôvodne :DD mne sa pleť neviem akým zázrakom začína normalizovať, konečne nemám šupinky na lícach, aj ked tie podkožné pupáčiky mám stále, no idem buduci týžden vyskušať kozmetičku, kamoška mi vravela, že aj ona to mala, vraj jej to kozmetička najprv prepichla ihličkou, vytlačila a pleť mala potom krasnu,tak som zvedavá. a ešte k tomu som bola už párkrát v solárku, takže aspon farbou konečne vyzerám ako človek a menej ich vidno :)

Strawberryca

bash.ka
bazy pod make up nie su urcene len pre ludi s vraskami...baza sluzi ako podklad pod makeup ...makeup ti tak dlhsie vydrzi na tvari a lepsie sa nanasa pretoze ti trocha vyhladi plet a aj ju mas hydratovanejsiu ;)