problem?

Príspevok v téme: problem?
nepodstatne

caute, pri masturbacii sa velmi rychlo urobim. sex som mal pocas leta 2010, no myslim ze teraz by stal za hovno. Davnejsie som mal vydrz ovela lepsiu. Problem je v hlave (psychika - cize moja enormna nadrzanost) alebo v 3. nohe?
Pod pojmom davnejsie som mal namysli cca leto 2010, nakolko po lete som bol hospitalizovany v nemocnici s diagnozou zapal zrakoveho nervu, kde som dostal lieky typu prednison, solumedrol, ktore zjavne zvysovali chut na sex. Podla mna lieky maju svoju ucinky aj teraz, nakolko mam par vyrazok na tvari, ktore vznikli vdaka nim..

Este by som chcel opytat -> Blizko korena mam viacero "tych - tazko to opisat" z coho vyrastaju chlpy. okolo tretej nohy je to ok, ale nakolko to mam aj na penise, tak to vyzera trosku divne.
Akoze nie je to nic vyrazne a slecny by si to vsimli ako posledne, ale mam rad ked je vsetko 100%.

Rayenko

tak na tvojom mieste ohladom tich vyrazok alebo cohoto vlasne bi som kontaktoval 1000% lekara mam pocit ze asi ziadny chlab bi nechcel kvoli niakej chorobe skoncit do konca zivota len o ruke a s tov predcasnov evaklaciov to je takto mas moc tvorive myslienky ale nemaj strach vsetko sa da doporiatku asi po mesiaci