Co mozem a co nemozem robit po spontannom pneumotoraxe

RNG

Box a potapanie sa su casto dovodom na prederavenie pluc. Takze to minimalne pada.
O ostatnych spomenutych teenagerskych nezdravych aktivitach-mas moznost z nich vyrast a stat sa plnohodnotnym produktivnym clovekom, nie prazdnym "uzivacom", ktory v konecnom dosledku na nezdravy sposob zivota musi nevyhnutne doplatit.

Rayenko

jj diki a co musim robit preto abi som mohol robit to co som robil predtim nez som mal ten pneumotorax??? moje najoblubenejsie cinnosti boli vytrvalostne behy ,fitnesko, box , systema, kamarati a tak vsetko okolo toho ako kazdy 17rocny chalan cize zebavy, bary, alkohol, cigarety, zeny a tak ...
kedy to tak asi priblizen budem moct vykonavat alebo ze co stoho mozem robit???
za odpoved a zatial poskitnute informacije moc pekne dakujem

RNG

Menoval som doplnky, ktore mozes pod tymi mazvami najst napr na Google.com. Na slovensku toho maju prilalo, takze by som sa nezdrzoval hladanim. Zo zahranicia sa da objednavat dnes bez problemov, staci na to kreditkarta.

Rayenko

aha a prosimta mozes mi to napisat tak abi som to pochopil viem ze take latky ake spominas su ale neviem v com sa viskituju atd.
diki

RNG

Zakaz fajcit, brat enzymi(ked bolo prederavenie a kolaps sposobene cystami) brat napr cordyceps vo vacsich davkach, lebo tento adaptogen pomaha hojit poskodene pluca.
Snad aj vseobecne hojive aloe vera pomoze, tiez vitamin C a l-lysin, ktore stimuluju tvorenie kolagenu, nosnej konstrukcie v celom tele, vcitane pluc.