Bolesti bedrovych klbov

Príspevok v téme: Bolesti bedrovych klbov
ellis1234

Ahojte.este pred asi pol rokom som aktivne sportovala niekedy dva krat denne a mavala som dost znacne bolesti klbov aj kosti.ci to boli kolena clenky , alebo bedrove klby. ked som vysla zo skoly, prestala som uplne trenovat a bolest postupne prestavala. no neprestala som cvicit uplne a pred par dnami som znova skusila naplno posilku a taktiez beh ako kedysi, no hned den na to , neznesitelna bolest v bedrovych klboch .ledva sa hybem. moc to boliii :( poradte prosim nejaky doplnok stravy alebo lieky, obstreky. hocico.. hlavne nie operaciu .. kujeem moc :(

Wuziwu

Včas upraviť stravu a dopĺňať s doplnkami. Ja som vyskúšala všetok možné a okrem úpravy stravy a dopĺňania výživových doplnov nič nepomohlo. A podľa mňa akupunktúra je podvod mám za sebou viacero sedenì a okrem zbytočne výhodných peniazov žiadne výsledky

lienka85

Pre kĺby je potrebná správny životospráva, zdravé športovanie, nepremáhanie a dopĺňanie vitamínov a minerálov. a pokiaľ máte problémy s kĺbmi v rodine, treba si dávať pozor dvojnásobne. Zdravie máme len jedno

RNG

Klby si treba mnazat, na to je avokado(2 tyzdenne) CMO a hyaluronicka kyselina. Inac ako sa hovori v Prahe:
kto maze ten jede.
Klby sa degraduju aj reumatickymi zapalmi(artritis) ktore su sposobene najma vnutrobunecnymi pomaly sa rozmnozujucimi parazitmi.Preto maju starsi ludia casto "lamku"

fitMonka

Prosim ta ,,SimonaTT, Edita"... Zaplnil si tu vsetky temy o klboch reklamou na tie uzastne vlozky. Ludia nie su sprosti, pises tu vzdy pod inym menom, ale stale z dvoch IP adries, to si si nevsimol, ze tu zobrazuje IP adresy ?
Nevravim, ze tie vlozky su zle, mozu byt dobre, ale aspon pis pod jednym menom a pokusaj sa ich odporucit a inak, nie ze ti na vsetko pomohli a ze si mal vsetky problemy s klbmi sveta. Vyzera to velmi zle

Mimi29

Ahojte.Bola som asi pred tromi tyzdnami po asi 3mesiacoch behat..od vtedy mam neprijemny nie moc bolestivy pocit v lavom bedre..tak asi dva krad do dna ma tam aj paly az do stehna.uzila som flektor krem aj sacky na vnutorne uzitie a opuchla som..tak som to vysadila..chcem zacat aktivne sportovat,ale bojim sa.poradite mi co to moze byt?alebo co mam uzit aby somkonecne mohla fungovat normalne...nikdy pred tym som s tym nemala problem...Dakujem pekne

Ivka 1

ivka mozu to byt bedrove klby ale moze to byt aj od krizovej casti chrbtice. V kazdom pripade je potrebne vysetrenie u ortopeda,pripadne rtg chrbtice.