Bolesti bedrovych klbov

Príspevok v téme: Bolesti bedrovych klbov
ellis1234

Ahojte.este pred asi pol rokom som aktivne sportovala niekedy dva krat denne a mavala som dost znacne bolesti klbov aj kosti.ci to boli kolena clenky , alebo bedrove klby. ked som vysla zo skoly, prestala som uplne trenovat a bolest postupne prestavala. no neprestala som cvicit uplne a pred par dnami som znova skusila naplno posilku a taktiez beh ako kedysi, no hned den na to , neznesitelna bolest v bedrovych klboch .ledva sa hybem. moc to boliii :( poradte prosim nejaky doplnok stravy alebo lieky, obstreky. hocico.. hlavne nie operaciu .. kujeem moc :(

jankaaaaaaaa

odporucam vysetrenie noh, ci su v spravnom anatomickom postaveni. ak niesu, dochadza k nerirodzenym pohybom v klboch a vychylovniu sa do patologickych rovin. vtedy klby bolia a takisto aj krize a cla chrbtica

RudinoXXX

Na bolesti v kĺboch je treba opatrne cvičiť - len po hranicu bolesti - a to cviky na ich uvoľnenie a na udržanie hybnosti. Veľmi dobre tiež pomáhajú teplé kúpele v Hippokratine - osobnej prísade, ktorá ti doplní potrebné mikroelementy a umožní telu správne fungovať. ˇMne to na moju koxartrózu pomáha tak, že doteraz chodím na turistiku a to som mal problém sa v noci otočiť na posteli.

r11

Má niekto skúsenosti s bolesťami krížov? Prechádza to aj do nôh. Najhoršie je to pri sedení a pri státí. Čo robiť s týmito bolesťami?

RNG

Klbovych doplnkov je hromada, pomahaju regenerovat klby dodanim potrebnych materialov.Protizapalove tiez pomahaju.
Ale take nahle zhorseni klbov znamena nejaka silna mikrobialna cinnost v tele, ako napr mykoplazmy, borelioza, chamidie pneumoniae alebo rozne L-formy vnutrobunecnych parazitov, tiez rozne virusy.
To sa musi adresovat, inac ta to doslova skripluje. Jednotlive temy si mozes vyhladat napr cez Google.sk zadanim rng a prislusnych nakaz.

StanleyH

lieky neber, nepomahaju, dolezita je klbova vyziva. POdla priznakov urcite nepotrebujes operaciu. Obstreky ti velmi nepomozu. Chrupavka sa prestane obnovovovat po 40 roku zivota. MOzno sa ti obmedzilo tvorenie sinovialnej tekutiny, ktoru ziskas z Celadrinu a ten v tabletkach nenajdes lebo je to olej

bio

ellis na chrupavku a mazivo v klboch sa uzivaju kapsule zo zelenosupej musle,proti bolesti pouzivat medenu satku a magnet. Ja mam coxatrozu III.-IV.st. a tieto produkty mi pomahaju,neberiem lieky proti bolesti. Viac info na e-maily.