Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poriadny mejkap !!!

Príspevok v téme: Poriadny mejkap !!!
monika1010

ahojte, mozno tu tato tema uz bola ale aj tak zakladam novu.. mam 16, a chcela by som "odporucenie" na nejaky poriadny mejkap ktory dlho drzi,prekryva..naposledy som pouzivala maybelline affiniton a este maybelline ten 24 hodinovy ale nic moc pretoze po par hodinach som mala na tvari mapy a taku troska "vysusenu" plet..tak prosim poradte nejaky dobry:)
dakujem za kazdy prispevok :P

monika1010

nikki.7 : a ten novy mejkap od dermacolu neni pre starsie baby? pretoze raz som si chcela kupit od dermacolu ten 24 hodinovy apredavacka mi povedala ze si ho nemam kupovat pretoze to je aj na vypnutie pleti a keby som si ten mejkap dala na tvar tak by mi plet zlenivela :D.. ale dakujem aj tak :)

jankaaaaa : dakujem aj tebe :D uz iba pojdem do dm a porozmyslam :D

nikki.7

ahoj monika...zhodou okoností som aj ja včera riešila aký make up si idem kúpit a dostala som sa tiež k maybelline affiniton,ale predavačka mi povedala,že nie je taký 100%ný,pretože tak ako ty spomínaš,aj ona tvrdila že sa po čase akoby vytratí z tváre.

Dlho som používala make upy MF,ale pred dvomi mesiacmi som vyskúšala ten nový od dermacolu Caviar long stay a osvedčil s ami..plet je po nom pekne rovnomerne zjednotená a vyderží celý den.

Má aj super kryciu schopnost,čo je u mna velké plus,pretože mám rada,ked mi make up zakryje všetko.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poriadny mejkap !!! - Fórum - ZDRAVIE.sk