Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psoriaza - farbenie vlasov

Ildia

Ja mam psorku vo vlasoch a normalnou farbou si nemozem farbit vlasy lebo mi cela pokozka zacne mokvat svrbiet a reakcia je hrozna. Farbim si prirodnymi farbami napr. Sanotint, Henna kremova , v bio obchodoch a na nete je vyber dostatocny. Je pravda ze su aj o 2-3x drahsie ako ine farby( Sanotint -cca.11 eur ) ale myslim ze kto trpi touto chorobou vie ake je to dolezite sa starat o pokozku a nedrazdit ju.

bista

tiež mám psoriázu za ušami vo vlasovej casti a farbim si vlasy aj klasickými farbami iba ked si pred farbením miesta natriem belosalicom pretoze ta mast mi pomaha aby mi supinky z hlavy na cas vymizli a potom nemám problem nafarbit si vlasy....:)

stanus

tak ja ju mam tiez vo vlasoch nie az tak moc, len trochu za usami, sice nemam este sediny ale farbim si normalne vlasy aj melir som mala pravidelne a zatial som nemala s tymto problem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.