ako vizerat starsie??

Príspevok v téme: ako vizerat starsie??
jennie

ahojte mam 22 ale mam ten problem ze vizeram tak na 16. mam bezproblemovu plet a dlhe cierne vlasy.vzdy ked idem kupit cigarety alebo vino ked ideme posediet s kamoskou stale mi polozia jednu a tu istu otazku: 18 uz bolo??viete trochu ma to aj hneva lebo sa mi to stava aj na diskotekach kde bez akychkolvek okolkov pustia 15 rocne vymachlene baby. V 30 to bude mat + ked budem takto vizerat ale teraz je to trochu prekazka.viete mi poradit nejake licenie na den alebo ako si mam upravovat vlasy aby mi to pridalo na veku??respektive nejaky styl obliekania?obliekam sa prevazne sportovo.diki

Dennniska

S tou ofinou to nie je zly napad. Je vela tipov ofin. Ci uz kleopatrovska, alebo nejaka sikovne zostrihana do boku by bolo mozno dobrym riesenim.

selecti

Hovorí sa, že ofina pridáva na veku :)A tak isto aj nejaké líčenie, ale zase nie až moc prehnané aby si skôr nepôsobila inak ako si chcela :D podpätky napr. ešte :) a aj elegantnejšie oblečenie:)

Dennniska

Vzdy sa to tu zvrhne na gramatiku. Divim sa, ze tu nepadlo este aj odsudenie fajcenia:-) To len tak na okraj temy.

Viem, ze to obcas nepotesi, ak ti niekto tipne menej rokov ako skutocne mas. Tiez som si tym presla. Ale ako tu bolo uz spomenute, ber to ako lichotku. Tazko radit ako vyzerat starsie, ked ta nemame ako posudit. Z popisu sa to prilis neda. Nelic sa prilis vyrazne, skor by som navrhovala prirodzene licenie. Vzdy sa snaz zvyraznit len jednu cast tvare, bud to oci, obocie, alebo pery. A radit v style obliekania, to nema vyznam. Nos to, v com sa citis pohodlne. Ty sa musis poznat najlepsie, poexperimentuj trosku doma s licenim, vlasmi, a uvidis, co ti pride ako to spravne, ktore ti prida trosku na rokoch. Vela stastia:)

assssa

aj mňa napadla tá gramatika :D

podľa mňa v dnešnej dobe už ťažko rozlíšiš 16-ročnú od 22-ročnej, ale ak máš bezproblémovú pleť, tak potom nemôžeš vyzerať na 16, lebo v 16 býva väčšinou vyhádzaný celý ksicht :) si nižšej postavy, že? možno ti pomôže konzervatívnejšie oblečenie, fádnejšie farby, krátke sexy vlasy! ale asi na mňa nedáš, čo ti poviem, fakt si to len užívaj, raz to bude výhoda :P

Inner

no mozno keby si sa doucila gramatiku, niekto by ti aj uveril, ze uz davno nie si mala. Co tak zacat s tymto, hm? ;-)

natalia123

Bud rada, ze vyzeras mlado, ber to sportovo a s nadhladom, ze ti tipuju 15, malo by ti to lichotit, pretoze ti tipuju najkrajsie roky :D ked budes mat 40 budes vyzerat na 30 a potom nato budes hrda...