Problemy so zaludkom? alebo nieco ine

Príspevok v téme: Problemy so zaludkom? alebo nieco ine
Henry01

Myslite ze od problemov so zaludkom moze boliet aj hlava? Vpodstate neviem na 100% ci to je zaludok, ale vobec nie som hladny a ked do seba nelejem vodu tak mam taky neprijemny pocit v strede pod rebrami. Uz pred tyzdnom to bolo rovnake, az na to ze vtedy sa mi aj hlava trochu tocila, ale preslo to. Tak trochu sa citim ako keby som bol chory, ten pocit v hlave je taky aj mi je dost teplo(teplomer som zial nenasiel) ... viem je to dost neurcite a viem ze najviac by mi pomohol lekar ale je sobota a jedine na centralnom prijme by som teraz nieco vybavil, no ak je to len nejaka drobnost tak budem vyzerat ako hypochonder ... no takto budem musiet vydrzat do pondelka, ale dost by mi pomohlo ak by som vedel ze to nie je nic vazne ... hlavne nechapem preco ma boli hlava a mam pocit celkovej slabosti..

dakujem za kazdy nazor

Henry01

dal som si jeden pomaranc a pustil som si hru na rozptylenie, no je mi horsie, o dost nez mi bolo rano, myslim tym celkovu nevolnost ..a zase horucka

Henry01

no mne je dnes uz tiez o nieco lepsie a horucka ustupila, ale stale nie som uplne ok, naviac ten pocit pod rebrami pretrvava, teraz som si precital ze by to mohlo byt aj z nedostatku kyseliny, ale preco potom mi je este stale zle, ked som dnes nic nejedol a vcera len trochu mlieka poobede.

rollka

vcera som sa zobudila s tym ze ma nutilo na zvracanie.Bolo mi strasne,no sla som do prace,o hodinu som prisla naspet,lebo ma davilo,ale nic zo mna neslo.Bolo mi zle na zaludok.Doma som si lahla,cely den som nic nejedla,len matovy caj som pila.Vecer som mala teplotu 37,7 bolela ma hlava.Dala som si polku paralenu a isla som spat.Napodiv som sa rano zobudela a nic mi nebolo.Som uplane fit.Neviem co to bolo,ci to bol nejaky virus ktory rychlo presiel alebo som mala nieco so zaludkom.

Henry01

a okolo obeda som bol na pohotovosti, no lekarka nebola velmi zhovorciva, ked som spomenul zaludok povedala "centralny prijem" no potom este povedala ze jeden liek je na kyselinu a tiez mlieko, takze od rana som do seba lial len vodu mlieko a raz som si dal mlieko s vlockami ... pisem to preto lebo vcera mi tiez bolo zle, no nie az takto

Henry01

teplomer najdeny, teplota zmerana, uz to vpodstate aj sam citim a len som si to potvrdil, 37,8 ... rano este ziadna nebola

myslite ze to je len chripka? ale to je potom dost velka nahoda spolu so zaludkom, a navyse dost citim ako mi pulzuje krv pod rebrami, pravdepodobne tam kde je zaludok, alebo nieco ine ... myslite ze je to len odzvuk tej horucky? kedze vtedy bije srdce rychlejsie a silnejsie ... alebo by to mohol byt nejaky zapal?