Regresná terapia

magnum

regresná terapia je cesta do podvedomia a jeho histórie.Je to jednoducho doba od včera do hlbokej minulosti.Neprevádza sa v hypnóze,to je nesprávne tvrdenie,realizuje sa pri plnom vedomí.Viac na maily magnumkompozitum zavinač gmail bodka com

norika23

a nie je to nebezpecne? prebiehalo to v pohode, nebolo to nejake moc emocionalne, zeby to cloveka mohlo rozhodit este viac?

charmed

norika, Ja som u neho bola, ale problém sa u mňa regresom nevyriešil. No kludne chod aspoň raz a uvidiš sama. Budeš mať aspon skúsenosť a nebudeš na to myslieť, či si mohla ísť alebo nie.

norika23

nebol niekto u Patrika Balinta na regres s psychickymi problemami ako strach, uzkost, depresia spojene so psychosomatickymi tazkostami? Rada by som vedela nejake nazory, ci to naozaj moze pomoct..

tpch

kaitan? Ten dusevne chory, co si pokutne privyraba k invalidnemu dochodku? :-DDDD
To si sa odovzdala do tych spravnych ruk.

cloe

Ja som mala porobenie (urieknutie ) Bola som stale slaba a ospala,prestalo sa mi darit v zivote a smola sa mi stale lepisla na paty.Nasla som na internete stranku kaitan.sk pana Kaitana a napisala mu,poslal mi bezplatne techniku kde som zistila ze mam skutocne porobenie,zaplatila som mu a pustili sme sa do spoluprace,o par dni to zacalo byt uz omnoho lepsie a dnes musim povedat ze mu velmi dakujem a je to obrovska zmena k lepsiemu,jednoznacne odporucam.

janammm

no ja som si ju davala praveze u jasnovidky, proste jedneho dna ked som bola zufala ma kamoska zavolala liecitelke a ja som ani poriadne nevedela co so mnou robi, a az potom som pochopila ze podozrivo vela veci o mne vie ze to bude asi jasnovidka a v takych detailoch + pouzivala kyvadlo, takze ja mam s iba s takouto osobou skusenost...a viackrat u nej uz nie...

janammm

mne osobne pomohla na chvilu, ale moja rada-davaj si ju vylucne u psychologa odbornika ked tak. u ziadnych liecitelov, jasnovidcov, kyneziologov a pod.