Doplnky - Gainer, Kreatín,...

Príspevok v téme: Doplnky - Gainer, Kreatín,...
FerryG

Caute, chcel by som zacal posilovat, mam 16 rokov. som dost tenky preto by som chcel aj pribrat a premenit to na svaly a chcem si kupit aj nejaky doplnok ako napriklad gainer...pocul som ze kreatin mi moze robit problemy s oblickami/pecenou ak ho budem brat v takomto veku, tak sa chcem spytat ci gainer nie ... alebo co by ste mi doporucili? dakujem :)

Martin288

Najviac ma pobavia tie rady typu "jedz 6x denne" no mozno vam to ludia pride cudne ale vecsina ludi na slovensku nema cas 6x denne na jedlo ani pomysliet nie to este sa takto aj pravidelne stravovat, niekto mozno ano ale ked som polovicu dna v robote, doma spim a potom zacvicit, frajerka, cosi doma porobit...tak mi ozaj nevyjde cas nato aby som do seba cosi cpal aj ked niesom hladny a prave pre to sa kupuje gainer...pre ludi co nemaju cas rano robit vlocky a jest tvarohy a kadejake srandy...vypijes gainer a zasoba zivin tam je...plus teda este nejake jedlo co uvidim po ceste na stole v kuchyni.

Martin288

Najviac ma pobavia tie rady typu "jedz 6x denne" no mozno vam to ludia pride cudne ale vecsina ludi na slovensku nema cas 6x denne na jedlo ani pomysliet nie to este sa takto aj pravidelne stravovat, niekto mozno ano ale ked som polovicu dna v robote, doma spim a potom zacvicit, frajerka, cosi doma porobit...tak mi ozaj nevyjde cas nato aby som do seba cosi cpal aj ked niesom hladny a prave pre to sa kupuje gainer...pre ludi co nemaju cas rano robit vlocky a jest tvarohy a kadejake srandy...vypijes gainer a zasoba zivin tam je...plus teda este nejake jedlo co uvidim po ceste na stole v kuchyni.

Martin288

Najviac ma pobavia tie rady typu "jedz 6x denne" no mozno vam to ludia pride cudne ale vecsina ludi na slovensku nema cas 6x denne na jedlo ani pomysliet nie to este sa takto aj pravidelne stravovat, niekto mozno ano ale ked som polovicu dna v robote, doma spim a potom zacvicit, frajerka, cosi doma porobit...tak mi ozaj nevyjde cas nato aby som do seba cosi cpal aj ked niesom hladny a prave pre to sa kupuje gainer...pre ludi co nemaju cas rano robit vlocky a jest tvarohy a kadejake srandy...vypijes gainer a zasoba zivin tam je...plus teda este nejake jedlo co uvidim po ceste na stole v kuchyni.

DodoSl99

Ak môžem poradiť ten gainer, tak mne sa najviac osvedčil Brutal Gainer Beef.
Za týždeň 3 kilá :)
Dám ti sem aj stránku na objednanie :)
www.biceps.sk

Ak to budeš brať pravidelne, nemusíš vyhadzovať ďalšie peniaze za kreatin :)
Veľa štastia k naberaniu svalovej hmoty.

Laci558

Prestante v prvom rade pchat do seba chemiu, lebo sa moze stat ze budes vyzerat v osemnastich rokoch nie na osemnast ale na 30 rokov. Hlavne sa poriadne najedz kvalitnej stravy. Ani taka slanina nemoze uskodit. A s tym cvicenim tiez opatrne lebo je to dlhodoba zalezitost. Necvic len dovtedy kym nebudes spokojny so svojou postavou ale aj potom aby si si ju udrzal - ako vravim je to dlhodoba zalezitost. Posielam vam pozdrav... mam 175cm a 105 kg, no nemyslim si ze som tucny- nemam ziadne pneumatiky na bruchu :D. Proste som taka korba :D A co sa tyka tych svalov tak k nim treba aj trochu tuku hlavne vam chudsim :D

pipo813

Mozem sa opytat mam 22 a od malicka mam selest na srdci ze ci mozem brat gainer ??? kedysi som to bral a nebolo mi nic ale dlho som to nebral ze ci to mozem znovu

Genesis

v pohode gainer je mutant mass :) cenovo je dobry ... jedina nevyhoda je ze neobsahuje dodane vitaminy a mineraly ale to preto ze vacsina sportovcov aj tak pouziva multivitaminove preparaty.