Konizácia - mate skusenosť?

evicka 1

ahoj!tak predstav si mam dobre vysledky, odstikli mi vsetko co bolo treba.Som taka stastna a dik ze si ma povzbudzovala.

evicka 1

ahoj,uz si za chvilku idem po vysledky trosku sa bojim co tam bude,ked to stihnem dnes tak pojdem aj k svojmu gyn.no uvidim co mi na to vsetko povie.potom ti napisem ako som dopadla zatial sa maj a drz mi palce.

inata

na ockovanie som sa pytala a bolo mi povedane,že už som nakazena tymi vyrusmi pred akymi sa ockuje takže je to zbytočne.a okrem ineho to čo som čitala o očkovani tak ma to i napriek mojej dg nepresvedčilo.vakcina je na trhu iba par rokov a nie som presvedčena že je preskumane okolo nej všetko.aby si to tu niekto nevysvetlil zle,ja nie som proti tomu očkovaniu a nikoho zato neodsudzujem,j eto na kazdej z nas ako sa rozhodne a verim ze ockovanie zachranilo ludstvo od mnohych chorob.ale i napriek tomu toto ockovani ej epre mna podla odbornikov uz zbytočne.ty sa informuj u svojho gynekologa.mne robili vtedy aj testy na HPV a mala som niekolko vysoko rizikovych aj nizko rizikovych pozitivnych nepamatam si uz ake typy to presne boli

evicka 1

ahoj,ja viem ze ked je clovek chory vyskusa vsetko co by mu pomohlo no tak uvidim co na to povie moj gyn.ja som citala aj o ockovani ze sa uz moze do 45r.ockovat,ty si sa o tom neinformovala?aj na to sa chcem spytat ked pojdem nakontrolu.zatial sa maj

jagala

Chcem sa opytat, moze mat zena po konizacii aj nadalej bez problemov deti? Mam 21 a pravdepodobne sa jej nevyhnem, tak mam trosku strach, dakujem.

inata

ahoj,poviem ti otvorene,že neviem co mam na to povedat.nie som presvedčena o jeho učinnosti na 100%.moj gynekolog pred tym mi povedal že su to vyhodene peniaze,mam radsej zdravo s a stravovat vela cerstvej zeleniny aspon 3 taniere denne a ovocia,sportovat a co najviac byt na čerstvom vzduchu a urobim pre svoje zdravie viac ako s tym indonalom.ale tolko som sa bala a bojim sa chorob,že som sa dala nahovorit na rady ineho lekara,že som to vyskusala,uzivam teraz 3 balenie a neviem ako to zaucinkuje,je to asi len pr emoj vnutorny pocit,že robim pre seba,co je v mojich silach a možnostiach.a vzhladom na ten chronicky zapal chcem este ten wobenzym.je to vela penazi za jedno aj za druhe ale tak velmi by som sa chcela zbavit tych dlhodobych problemov že som ochotna skušat dalej všetky možnosti,o ktorych počuvam že nejakym sposobom pomohli inym.

evicka 1

ahoj inata,dnes mi je este lepsie ako vcera ja tiez skoro nekrvacam ani bolesti nemam.mne robili ten zakrok v Saci,nerobim nic cely den vazne len vylihujem.dnes som citala na nete o Indonali ale chcem sa najprv spytat aj gyn.co on na to,lebo tam boli rozne nazori ci to pomaha alebo nie.Tyho aj beries a co ty na to hovoris?

inata

ahoj evicka,tak som rada že to mas už za sebou.ja som po konizacii skoro ani nekrvacala len maly fliacik na intimke a bolesti snad len hned po zakroku asi tak eako ked dostavam menzes.kde ta operovali?
ja som mala vysledky po tyzdni z histologii ale viem z eniektore baby cakaju aj 3 tyzdne.teraz sa pekne zotavuj a skutocne aj ked necitis žiadne bolesti oddychuj,ziadne behanie po obchodoch,ziadn e upratovanie,vyval s a pekne na slniecko a citaj alebo jednoducho skus relaxovat.

evicka 1

ahoj alexa,ja velmi nekrvacam povedala by som ze je to len taky vytok.no v pondelok budem mat vysledky z hystologie ci mi odstikli cele to chore tkanivo tak mi to lekar vysvetlil a ze s vysledkami mam ist k svojmu gyn. aby mi dal nieco na tie zapaly,zatial sa mam fajn trochu to boli ale da sa to ale nechcem to prerieknut.tak sa drz a vydrz to budes OK