Konizácia - mate skusenosť?

stanicka

nepoviem-pokial nemas ten typ virusu, ktory sposobuje genitalne bradavice, tak nijak. Preto treba chodit na gyndu, aby tam na krcok pozrel lekar.

viky

Didlinka, mas pravdu nebola som 2 roky u gynekologa.Ale zas na druhej strane ista dievcina chodila a mala vyborne vysledky,no okolnosti nabrali rychly spad a uz nezije.Ina dievcina mala strasne zle vysledky anieje jej ani prd.To mi rozpraval lekar.Ale ano mate asi pravdu mala som chodit na prehliadky.Ale viete ako to chodi,raz vela roboty doma raz v robote,inokedy chore deti,potom sa vam nechce a tak uplynu 2 roky.Aj ked si myslim ze to je osud.To mas ako s fajcenim,myslim cigariet.Kolko ludi aj deti zomiera na rakovinu a v zivote nefajcili ani nepili a ti co to robia netrpia ani na nadchu.Tak si o vsetkom hovorim ze to je osud.Kamaratka je u gynekologa castejsie ako u mna na kave a stale ma take problemy ze vacsinou konci aj na pohotovosti.Vidis furt ju liecia a nic jej nepomaha.Ale asi by mala zmenit len gynekologa.Moja mama,znie to hrozne ale nebola 33 rokov u doktora.Mozno na to doplati ale musim zaklopat nebyva jej nic.Chcem ju tam dotiahnut aj na silu,ale nechce ist aj ked vie co je mne.Prepacte mi take slova ale je to moj nazor tak co uz so mnou.Zatial pekny zvysok vecera a dik ze ste sa ozvali

didlinka

Bojka,

aj ja Ti drzim palce, nech to dobre dopadne. MAm vsak aj otazku: chodila si aj na preventivne kontroly, ked Ti na to prisli pri operacii slepeho creva?

viky

Bojka dakujem ti ze mi drzis palce.Operacia ma caka az koncom marca lebo po tej prvej sa mi to ete dobre nezahojilo a vraj sa to potom zle robi.Kazdy sa ma pyta ci mam dajake problemy,ale mne nieje absolutne nic ani ma nic neboli.Vdaka tomu ze mi museli operovat slepak prisli mi na toto.A este som TI chcela povedat ze na googli ked vytkas Liga proti rakovine a das si poradna tak tam radi kopec doktorov a podrobne vysvetluju podla vysledkov co ti je a ako by sa mal doktor zachovat.Je to dobra stranka kedze doktori v ordinaciach nemaju moc casu vykecavat. tak drzim palce aj ja tebe a dakujem ze si ma tak povzbudila.Pekny den

bojka

Ahoj VIKY ... je mi velmi luto, co sa Ti prihodilo a citim s Tebou... Je velmi dobre, ze si ako si povedala sama - "vesela kopa". Tvoje jedine pozitivum je, ze uz mas deticky... a to druhe si vieme domysliet:-)) Kedy si objednana na tu operaciu? Budem na Teba mysliet a velmi, velmi Ti prajem aby vsetko prebehlo OK. Ved to uz mas odskusane:-))
Vajecniky Ti nechaju kvôli hormonom a to je dobre... Urcite sa mi ozvi... budem rada a drz sa!
PS: V nemocnici nam sestricky hovorili, ze my nie sme ludia. MY SME ZENY! A zena znesie veeeelmi vela. Tak budme statocne!

viky

AHOJ BOJKA. MAM 33 ROKOV A 2 DETI. ZISTILI MI NADOR NA MATERNICI TAK MI JU IDU HNED AJ VYOPEROVAT.ALE VAJECNIKY MI NECHAJU TAK ASPON DAJAKE PLUS.DUFAM ZE TO NEBUDE MOC BOLIET LEBO UZ TRETIA OPERACIA BEHOM POLROKA TAK UZ NATO NEMAM ANI NALADU.ALE VRAJ TO DOPADNE DOBRE A MAM ASI STATIE ZE SOM VESELA KOPA,LEBO BY SOM SA INAC ZRUTILA.VYDI V TOM AJ INE 2 POZITIVNE VECI ALE O TYCH RADSEJ TAKTO VEREJNE NEJDEM PISAT.

evellina

stanicka...dakujem za tvoje povzbudive slova,aj ja dufam,ze bude vsetko v poriadku,ale musim sa priznat,ze sa aj strasne bojim-hoci si myslim,ze je to uplne prirodzene...v marci ma caka prvy citoster po konizacii,tak len dufam a modlim sa,aby vsetko bolo ok....drzim vam vsetkym prsty ,aby ste mali vysledky v poriadku a prajem vam,aby ste boli zdrave...pa