Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Konizácia - mate skusenosť?

didlinka

Evellina, ja idem na dalsi ster koncom marca. Tiez sa bojim. ZA posledne 2tyzdne sa mi zvysil krvny tlak a nejako sa nedari mi nasadit dobre lieky, tak sa teraz trapim s tymto.
Preco si nesla na cyto skor? Mne lekarka povedala, ze musim prist znovu o 3mesiace, hoci som po konizacii mala cyto PAP 1-2.
Ozaj, ake si mala vysledky z histologie po konizacii?

evellina

ahojte zienky....mate nieco nove???...ja cakam na vysledky citosteru a prezivam hrozne muky,mam strach,len dufam,ze to dobre dopadne...dajte vediet a tiez ma zaujima ako dopadli tie,co su po konizacii rok,dva,tri???...dakujem

evellina

Simonna...ahoj,myslim ze vysledok z kontrolneho citosteru v juni budes mat urcite dobry...je to velmi individualne.Ja som po konizacii rok a pol a troska som to zanedbala,lebo cely ten cas som mala robeny len jeden citoster a to po troch mesiacoch od konizacie a chvala bohu,vsetko bolo ok...ale teraz neviem,na buduci tyzden mam termin u lekara,ale mam strach,len dufam,ze bude vsetko ok...a myslim si ze aj u teba to bude v poriadku,ked si mala okraje rezu tiez v poriadku.Tak drzim ti prsteky a prajem vsetko dobreee...pa

Simonna

Som mesiac po konizácii,výsledok prisiel v poriadku,aj po okrajoch....Dnes som bola u gynekologičky,povedala,ze to mam krasne zhojné,mám príst v júni na kontrolný ster.Je možné,že by znovu vyšiel výsledok taký ako pred operaciou,kedy som mala PAP IIIa???

evellina

ahojte zienky....davno,predavno som tu nebola,ale vsetky vas srdecne zdravim a prajem,len to najlepsie...didlinka a inata ako sa vam vodi???....citala som didlinka o tvojich vysledkach z histologie,tiez som mala sok,to fakt si mala take vysledky???...ja mam termin na kontrolny cytoster teraz 10 marca,tiez sa velmi bojim,ale dufam,ze to bude v poriadku.Po konizacii som mala robeny len jediny citoster a uz to je pomaly rok a pol,takze uz nacase,aby som si ten kontrolny ster spravila,len dufam,ze to bude v poriadku.Tak drzim vsetkym prsteky,aby vsetko bolo ok...pa-pa

lunitka

ahojte aj ja som po konizacii leep metodou bola som robena v iscare na klinike jednodnova chirurgia .Po zakroku tam som mierne krvacala a le doma uz po 2 dnoch asi troska viacej tak teraz neviem ci je to menzes alebo to je stej operacie.Neviem kolko treba byt doma na pn kto to vie nech mi poradi dakujem .

tina1311

Ahojte a dakujem vam baby...a didlinka som rada ze mas take vysledky nech sa ti dari...inata ak sa ta mozem opytat ty sa asi snazis o babo lebo ja som si myslela ze nemozem otehotniet po konizacii ty si ako na tom?

didlinka

2.oktobra mi bola robena konizacia s histologickym vysledkom CIN III / CIS. V decembri som bola na kontrolnom stere, ktory vysiel PAP 1-2. SOm stastna.
Vsetkym VAm prajem krasne vianocne sviatky, hlavne vela, vela zdravicka .

inata

Tina 1311 z celeho srdca ti blahoželam a prajem ti krasne a bezproblemove tehotenstvo,nech s ati narodi krasne a zdrave babenko,zaroven prajem nadherne sviatky,vela vela darcekov,pohodu,lasku a pokoj pri stromčeku vianočnom!

ja som tina bola na konizacii minule leto,ciže už zhruba 1 a 1/2 roka.

Alexa222

Tina1311 ahoj, tak ti blahozelám a nech sa ti narodi krasne zdrave babo...este raz prajem aj tebe krasne Vianoce, nech sú sviatkami plne lasky, pokoja a oddychu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Konizácia - mate skusenosť? - Fórum - ZDRAVIE.sk