Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zuby - trhanie nervov

mate59

Nemusíš mať vôbec strach.Dá ti injekciu,nepotrebuješ ani nejakú akože lepšiu,budeš cítiť len vpichnutie do ďasna,pichne asi 3x,účinok je takmer okamžite a potom už necítiš nič,všetko je úplne necitlivé,aj keby ti mal sekať korene.Možno ti ranu zašije, ak je to veľká stolička,ale mal by si sa s ním porozprávať hned o náhrade toho zuba,napr. implantátom.Po trhaní treba sa nenamáhať,klud a daj si Coxtral alebo Ibalgin a prežiješ to úplne v pohode, neboj sa,bez strachu.

Well

Mr Vapor- a hlavne nech ti ho netrha hned po vpichu injekcie.Treba pockat aspon 10 minut kym zacne poriadne ucinkovat.

lost

Mr Vapor

Povedz mu nech ti da 2 davky... respektive povedz ze stale to boli (ked zacne trhat)...

nemal by ta nechat trpiet v tom kresle

a potom mysli na
bestofkeywest.com

alebo cokolvek co prerusi tvoje myslienky na aktualnu bolest zuba :)

Mr.Vapor.07

Caute noo mne ide zajtra zubarka trhat noo strasne sa bojim lebo idu mi trhat zub po prvy raz noo a ja ho mam dost zli lebo som sa snazil ho vybrat doma a iba som si uskodil mam ho dolamany a troska opuchli myslite ked mi da inekciu tak to bude vpohode lebo ja sa bojim zubara ako cert kriza no a neda sa kupit aj taka lepsia inekcia skratka neico silnejsie ako obvykle ? hmm

maja21

ahojte, mne včera trhal zubár šestku, trhanie ušlo v pohode, ale čo bolo potom... Hneď ako pominulo pôsobenie injekcie som si musela dávať tabletky od bolesti. Dnes už je to druhý deň, stále som opuchnutá a na liekoch od bolesti. Bolesť mi vystreľuje až do ucha. Neviem, čo s tým, lebo doktor mi nedvíha telefón a tak sa nemôžem opýtať jeho, či je to normálne a či to tak má byť.

igor489

No aj mne trhali šestku už..a dali mi dve injekcie a citil som to..a preto som sa pýtal či to bude bolet aj ked mám nerv vybratý a stále ma to boli..nechám sa teda prekvapit :D..ale DAKUJEM ..

lost

igor489 - vypytaj si od tvojho zubara anestetikum (inekciu, alebo ako sa to vola) a ak nebude suhlasit, tak si vypytaj zdravotnu kartu, popripade aspon velmi dobry dovod, preco by si v tom kresle mal trpiet. stoji to do 10 eur pravdepodobne.

Malo by to ist aj bez bolesti, ale ak je ten nerv velmi citlivy tak to bude citit aj napriek tej inekcii, ale aspon menej.

napr, dostal som 2 inekcie pri trhani sestky a aj tak to dost bolelo, no neviem neviem ci by som to prezil bez toho :D

ak to uz bude boliet, mysli na nieco prijemne, co ta potesi, nepocitaj sekundy ani nevnimaj cas, len si predstavuj nieco co robis najradsej :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zuby - trhanie nervov - Fórum - ZDRAVIE.sk