Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zuby - trhanie nervov

igor489

ja by som sa chcel spýtat či bolí trhanie zuba aj ked v nom nemám už nerv ale stále ma boli..pííšte prosiim..dakujem

masiariprec

ovecka, no mne vyrezavali a vytrhavali vsetky osmicky, inak mam zuby uplne zdrave, mam len zopar bielych plomb...Pri vyberani tych osmiciek mi boli podane vnutrozilove sedativa. Nebola som sfetovana, hned, ako ma od nich odpojili som precitla a sla po vlastnych. Trosinku ma motalo, inak nic. To davaju kvoli tomu, aby cloveka netrafil slak, ze ho ide zaziva rezat... Zijem b zahranici, na Slovensku som bohuzial dobreho zubara nemala.
lucy, Amerika je Amerika, preto ta malinova chut:) A zuby tu cistia a vrtaju vzdy poleziacky. Pacient si ani usta nevyplachuje vodou, sestricka sliny a vsetko ostatne neustale odsava, takze zubar pracuje bez prestavky.

lucy2201

no mne pichne injekciu vždy ked tam pridem a najprv mi dasno postrieka takym sprejom no po malinach mi to nechuti :D a ako hovorim potom len klud,očka zavrete...a nič ma neboli.ten koren som mala asi dost hlboko preto som to citila ale inak už mam s korenmi pokoj a teraz sa tam vždy tešim...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zuby - trhanie nervov - Fórum - ZDRAVIE.sk