Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tónovací krém?

Príspevok v téme: Tónovací krém?
jasnáblond

ahojte, zháňam niečo ako tónovací krém.. skrátka nie makeup ale niečo čo iba trošičku kryje.. makeup mi je zbytočný.. pleť nemám zlú, ale aj tak by to niečo chcelo na mini nedokonalosti.. a púder nestačí. ale existuje vôbec niečo také, čo aj vydrží na tvári, myslím, že sa to neobtrie všade? lebo ak idem niekam večer, tak si dávam makeup od Maybeline, je akože odolný voči oteru a tak.. no samozrejme, že nie úplne, ale tak vyhovuje mi, lenže si ho dávam v tak minimálnom množstve aby mi na tvári nevadil, skrátka rozotieram čo to ide, občas mám pocit, že mi skoro nič na tvári nezostalo ;) nuž, tak ďakujem za vaše rady :) ale prosím neraďte mi také že Nivea- to fakt nie... :)

doremi

ja pouzivam od BB, tie su podla mna super, ozaj iba na zjednotenie farby, nerobi masku, je prirodzeny a z tychto co ti tu baby uviedli, jednoznacne najlacnejsi a najdostupnejsi - v kazdej drogerke

vilaamalka

pouzivam tonovaci krem, kupujem ho od jednej holky na sashe.sk = by.Haluska. je na prirodnej baze a tonuje tak akurat.

simka111

ma niekto skusenosti s tonovacim kremom značky For live/Madaga na problematicku pleť, obsahuje rebriček a protizapalove zložky... dakujem

sara24

ahoj, ja som dlho nepouzivala ziadny make up lebo -teraz bez chvalenia-mam plet vo vybornom stave, takze sa mi to zdalo zbytocne, no predsa len ako hovoris, nieco sa vzdy zide na vyrovnanie tonu pleti a samotny puder je malo - ja som to riesila jednoducho: tvoj bezny denny krem, tuhy make up v tycinke od max factor rozotriet len na kriticke miesta - okolo nosa, pod ocami, brada,nie na celu tvar a zapudrovat. ked mam potrebu dat si make up pouzivam lahucky vonavy bourjois healthy mix, je naozaj jemnucky

evinka4533

Tiež osobne radšej užívam tónovacie krémy. Ja tiež používam ten Dado sens pur derm a mám odskúšaný aj ten Annemarie Borlind tónovací krém, tak ten Dado je viac zmatňujúci aj krycí zároveň ten od Annemarie tónovací krém je v podstate akoby denný hydratačný krém s tónovacím efektom. Záleží skôr či máš pleť mastnejšiu alebo takú suchú či normálnu.

Kremik

nie je zac. no neviem ci vo vsetkych lekarnach, ale v v blave starom meste viem ze to v lekarnach maju, tie mam najblizsie.ved pri najhorsom kupis aj cez net, tam si mozes vypytat aj vzorky zdarma a ti poslu.

Kremik

no ja plet nemam tiez zlu, sem tam nejake nerovnosti, v lete mi to velmi vyhovuje, lebo vpije a nemam "masku" a vobec nevyzera ze mam nieco na tvari ani flaky.ja som si prvy krem kupila v lekarni,lebo usetrim na postovnom,potom este mam vyskusany velvet krem annemarie borlind, ten je velmi podobny. niekedy ked si kupujem aj ine vyrobky z tejto znacky tak cez net.skus si vygooglit nazov, tam bude urcite k tomu aj popis.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tónovací krém? - Fórum - ZDRAVIE.sk