Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzťah s mladým chlapcom?

Príspevok v téme: Vzťah s mladým chlapcom?
Osemnástka

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o váš názor. Myslím to celkom vážne. Som tretiačka na gymnáziu (onedlho budem mať 18). Veľmi sa mi v škole zapáčil jeden chlapec, ktorý uznáva rovnaký hudobný štýl, ako ja. Padol mi do oka. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby nechodil do kvarty na 8-ročné gymnázium - čiže má 14 rokov, no nevyzerá tak. Je to krásny, vysoký, vyspelý chalan. Začala som si s ním písať na FB, obľúbila som si ho, je ku mne veľmi milý a aj duševne vyspelý, vždy máme o čom kecať. Tiež som sa mu zapáčila,čo som si všimla aj skôr, lebo sa na mňa pekne usmieval. Ja viem, že to vyzerá zvláštne, ale... ďalej už asi pokračovať nemusím...aký máte na to názor?

glitrovana

Pozri - si mlada a myslim, ked to takto hodnotis, nie je nic zle pustit sa do toho.. Si si vedoma toho, ze je mlady, preto pochopitelne by si mala pocitat mozno aj s vystrkovanim rozkov u neho :) .. Ale preco by to malo byt napokon zle alebo nezvycajne? Ved napokon si mozete absolutne perfektne sadnut. Kto vie... Ja som otvorena takymto zmenam... Vela stastia :)

Osemnástka

glitrovana - Ďakujem za tvoj názor :). Čo sa týka výzoru, vyzeráme ako rovesníci, takže v tom by problém nebol (keďže ja vyzerám trošku mladšie ako na 18). Ale predsa... predsa je to ešte "dieťa", som si toho vedomá. Lenže ten chlapec je na tom rozumovo omnoho lepšie, ako podaktorí moji spolužiaci. A to už je čo povedať.

glitrovana

ahoj :)

podla mna to nie je zle skusit to - treba vsak mysliet na to, v akej spolocnosti sa budes dalej nachadzat - vies... keby si sla von snim a s jeho kamosmi, ci by si sa necitila ty blbo... alebo naopak, ci by si mala odvahu predstavit ho svojim priatelkam... ak je vyspelejsi ako ostatny, myslim, ze tato bariera by mala byt automaticky akceptovana. Teda, ak to tebe nevadi, potom je to OK.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzťah s mladým chlapcom? - Fórum - ZDRAVIE.sk