Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stitna Zlaza- Euthyrox a jeho obmedzenia

Príspevok v téme: Stitna Zlaza- Euthyrox a jeho obmedzenia
Krtko89

Ahojte,Mam 22r.
chcem sa spytať Vas ludí čo uzivate pravidelne kazde rano davku hormonov zvanu Euthyrox 75 kvoli znizenej funkcii stitnej zlazi.Ako Vas tento liek obmedzuje???
Mozem vykonavat nočnu pracu rano prisť domov najesť sa dať si liek a ist spať?? Zrejme asi nie kedze sa muzi uzivat nalacno :-( ... je to tazke

Ake rozne obmedzenia tato choroba a uzivanie lieku obnáša ???

Krtko

Simonella

no lebo ja som nezbadala aboslutne ziadne priaznive ucinky uzivanim euthyroxu... je mi tak isto ci uz ho beriem alebo nie.

Krtko89

ja som prisiel ku koznej stym ze mi nejak prilis padaju vlasy, spravila mi krvne testi a zistila sa zla funkcia sz.Odvtedy chodim na endokrinologiu a berem euthyrox aj ked neustale hladam pricinu a tiez rozne prirodnejsie liecbi Organickym jodom a podobne...

muc

samozrejme ze pomohol stitna zlaza je nadradena vsetkym zlazam s vnutornym vylucovanim. zasahuje do cinnosti celeho tela.

Simonella

aj ja ho mam brat.. zatial len lezi na policke. bojim sa zeby mal vedlajsi ucinok ako velka ospalost ako u inych liekov.. nema nijake vedlajsie ucinky ?
Pomohol vam celkovo tento liek?...

muc

samozrejme ze mozes si dat tabletku a ist spat. ja ked som ho uzivala, bola som ovela kludnejsia, vyrovnanejsia. casom mi ho ale vysadili, nakolko mi vyvolaval arytmiu srdca

etelaEtelova

Mna nijako neobmedzoval :) Robila som vsetko ako inokedy a aj som ranajkovala. Ale najedla som sa uz v praci ku koncu nocnej cca o 5.hod, spat som isla asi o 7. a vtedy som si dala euthyrox. Skus to tak, ak mas pracu kde si to mozes dovoliť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stitna Zlaza- Euthyrox a jeho obmedzenia - Fórum - ZDRAVIE.sk