Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Napuchnute dasno nad zubom

Madeline

Evicka BBB: Vôbec nemáš pravdu, že "lacnejšou alternatívou je vytrhnúť zub." Lenže vytrhnutý zub treba aj nahradiť a implantát stojí 1000 eur. A ošetrenie kanálikov 400 eur. Okrem toho, vždy je lepšie mať vlastný zub, hoci odumretý.

Evicka BBB

Ak ti z toho neskor zacne vytekat hnis, tak bude treba osetrit korenove kanaliky a v horsom pripade urobit aj resekciu korenoveho hrotu.To su velmi drahe zakroky. Kto na ne nema peniaze, lacnejsou alternativou je vytrhnut zub.

keksiricek

Nemusi to byt vobec nic vazne, ale ak to neprejde bez stym k zubarovi... ja som to mala a vyklul sa ztoho odumrety zub a malo chybalo do otravi krvi z hnisu ulozeneho v opuchu ktory sa mi temer predral do kosti. Nechcem plasit ale zubar je asi najlepsie riesenie. Inak skus vyplach salviovym cajom alebo potierat propolisom alebo tea tree oilom :)

saky

Ja som zapal mala tiez nedavno. sla som hned k zubarke a priala nato,ze mam zapalene dasno od toho,pretoze zub bol len z jednej strany von a z druhej k licu len vyrastal. Dala mi tam gazu s liekom ktore v ustach malo divnu chut. O den po tom znova na preliecenie a po case opuch zmizol sam od seba. Ja osobne sa bojim zubarky ale tooto vobec nebolelo. :)

_Malickaa1

Ja som nieco podobne mala nad očnym zubom ,takisto zo dna na den, hrozne to bolelo ked som sa toho dotkla. Zubar mi povedal ze sa nemusim bat a ze ked si umyvam zuby tak si mam cez to prejst aj ked to boli. Robila som ako mi radil a o par dni bolo po vsetkom.
Skus aj ty .;-)

Juro slovak

Tiez ma napadlo ci to neni afta, je to biele podoba sa to mna na tom strasi len to ze je to nad osmickou a v podstate mi tym odstalo cele dasno od zubu, mozem si ho prehadzovat hore dole...

Juro slovak

Neviem, mam ju tam uz davno... Zeby sa pytala este vyssie? Nemal by ma potom boliet aj ten zub a nie len dasno z jednej strany?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Napuchnute dasno nad zubom - Fórum - ZDRAVIE.sk