Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

trpnutie lavej ruky

Príspevok v téme: trpnutie lavej ruky
TrPPoo :/

zdravim,mam problem s trpnutim levaj ruky.. aj pocas spanku..ale aj pocas dna,dakedy sa stane kazdemu,že ked na nej v noci lezi tak strpne... to je pochopitelne..ale ja na nej ani nemusim lezat a trpne mi.. staci ak ju mam polozenu na posteli..vystretu,niekedy aj prava ale to malo kedy a to sa iba v noci budim ,že mam strpnutu pravu.ale ta lava aj cez den..zacne to na prstoch..malickom.a potom to ide na dlan ale stale od toho malicku..vie mi niekto poradit_??? dakujem vo pred.

maja TT

ja mám to iste ,liečenie liekmi rehabilitácie injekcie,5 mesiacov nič mi nepomohlo za týžden idem na operaciu.Diagnoza "syndrom kubitalneho kanala.Zadajte si diagnozu do GOOGLU a dozviete sa o tomto ochorení viac

- mira

Máš zablokované toky energie do ruky. Bloky v tele sú spôsobené zatuhnutím usadenín, ktoré sú tvorené predovšetkým nasýtenými tukmi, na ktoré sa mohli nalepiť rôzne škodliviny, kalcifikáty a pod. Cez túto bariéru nemúže prechádzať vitálna energia, bývajú blokované nervové vzruchy a tiež tok krvi.
v prvom rade skonči s príjmom všetkých tukov a živočíšnych bielkovín, cukru. Prečisťuj sa zeleninou a neobrusovanými obilninami. Asi po mesiaci môžeš začať s malým množstvom panenského oleja alebo semienok.
Celé telo a ruku, prsty a chrbticu si často masíruj , môžeš použiť hubku namočenú v horúcej zázvorovej vode. Dávaj pozor, aby ruka i celé telo nebolo vystavené chladu, nepi a nejedz nič studené. Pomôžu i akupunktúrne body, ktoré si môžeš stláčať prstami, drevenou tyčinkou alebo moxovať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

trpnutie lavej ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk