Chut na sex HAK

Príspevok v téme: Chut na sex HAK
xeniaX

Ahojte, chcem sa spytat, ked si dam spravit u gynekologa vsetky testy a predpsie mi HAK " na mieru" ci sa mi aj tak moze prejavit ako nezauduci ucinnok - znizenie chuti na sex. Teraz beriem HAK no lekar mi testy nerobil, takze nevedel ci mi sadne a nejako mi nesadla. Dakujem... A hlavne nechcem prestat brat HAK, chcem nejaku, pri ktorej budem mat na sex chut aj tak... Je to dufam mozne? Lebo kazdy sa tu o HAK vyjadruje ako beznadejnom priapade...

lionesssssss

Xenia, kondómy nepreferuje nikto, ale premysli si, či ti táto "nepreferencia" stojí za to, ničiť sa HAK. Ak skombinuješ Pharmatex + kondóm, je to dostatočne spoľahlivá metóda.
Rátanie plodných a neplodných dní nedoporučujem, to nie je len o rátaní, chce to dávku vedomostí o tej metóde a dávku sebazaprenia a to tebe zrejme nehrozí :)

S tým alkoholom - nepi a máš vybavené :))

xeniaX

Ivana preco to stale nie je ono? Ja som uz tiez chcela vysadit, ale hlavne sa bojim toho, lebo ja ked nieco vypijem, som ako vzdy strasne vasniva a sexuktiva, menej opatrna a keby som nebrala antikoncepciu , tak to moze skoncit tehotenstvom :D A to zatial nechcem....Takze pocuvnem Matu, pojdem pekne za gynekologom skusim este nejaku inu HAK... Ale aj ked z tej druhej nebudem mat chut...tak uz mi zosatne len pred sexom vypit par poldeci...vtedy ma ta chut vzdy strasne chyti :D

ivana458

suhlasim s kolegynkami. hak mi vzala najlepsie roky zivota co sa tyka sexu. mala som znicenu dovolenku kvoli tomu, ze som sa nechcela milovat. teraz, po 4-5 mesiacoch nebratia hak sa citim ovela lepsie. aj ked to stale nie je ono.
vyskusala som 5 druhov. triquilar, mirenu, yaz, belaru a nakoniec gestodette. za 3 roky!!!!! uz som sa nasrala a vysadila som uplne. a neriesim. takto je to fajn. dokonca aj menzes mi chodi stale presne ako keby som brala tabletky.

mataBB

jasne ze sa to moze zmenit..ved kazda hak obsahuje ine mnozstvo hormonov a ine hormony, takze

ja beriem yaz..podla mna chod k doktorovi a povedz mu ze nemas chut na sex a chces inu a on uz sam vie, ci ti treba hak s vyssou davkou alebo nizsou

xeniaX

Mata, to by som chcela tiez :) a aku znacku beries? je mozne, ze pri inej znacke sa to moze zmenit? Aj ked o tom dost pochyujem...

xeniaX

Dakujem za odpovede. O tom, ze HAK sa da predpisat "ako na mieru" mi vravela kamoska, ze jej robil gynekolog pesenove a aj nejake ine a potom jej predpisal HAK, ktora jej uplne sadla nemala ziaden problem ako pri inych, ale je mozne, ze je to bola len nahoda...
Ja rozmyslam, ze HAK vysadim, uvedomujem si, ze je to svinstvo, ale na druhej strane kondomy tiez nepreferujem a Pharmatexu zasa az tak neverim, neviem preco. Inak HAK beriem rok znacku Novynette. A sledovat si plodne a neplodne dni tiez povazujem za riskantne, lebo keby sa mi nahodou stalo, ze budem tehotna, tak by to bol momentalne dost pruser. Preto by som sa chcela nejako fakt zodpovedne chranit este najblizsie 2 roky aspon. Tak sa neviem vobec rozhodnut, co by bolo najlepsie... Zas priatel mi spominal aj muzsku antikoncepciu, ze by j u bral, ale to zas nechcem ja. Kedze znizuje tvorbu spermii, nezda sa mi to fajn, zas len nejaky hlupy marketingovy tah...