Je krásna, mladá a je milenka môjho manžela

Príspevok v téme: Je krásna, mladá a je milenka môjho manžela
manzelka29

Mám 29 rokov, krásneho syna a donedávna aj perfektného muža. Všetko sa to začalo, keď som stratila prácu a nedokázala som sa zamestnať. Odišla som teda do Čiech, kde tri týždne pracujem, dva som doma. Manžel sa zatial stará o nášho synčeka. Viem, nie veľmi správne riešenie, ale hypotéka za nový byt a leasing za auto nás k tomu donútili. Môj drahý, opustený manželík si zatiaľ našiel milenku. Poznám ju, je krásna, mladá, inteligentná, ambiciózna študentka proti ktorej moje konfekčná veľkosť XXL nemá šancu. Môj manžel bol aj je veľlmi príťažlivý muž a vždy mi tlačil do hlavy, že jemu na kráse nezáleží, vraj som pre neho tá najkrajšia a teraz si nájde výstavný kus. Inak, všetko popiera, zatĺka..Naozaj neviem čo mám robiť, nechcem ho stratiť, sme spolu už 10 rokov, máme všetko spoločné, krásneho syna. Lenže keď sa tá mladá rozhodne, že ho chce iba pre seba, tak som skončila. Mám bojovať??Nestratím tým svoju hrdosť??? Alebo ho poslať za jeho \" kočkou\" a zariadiť si život po svojom??

StarýPaprika

Nikdy nepochopím takýchto mužov "ak sa mužmi dajú nazvať keď podvádzajú" nevážia si ženu zahýbajú jej a potom sú z toho problémy.

manzelka29

Ďakujem za vaše názory. Ja viem, že to nebolo najideálnejšie riešenie, diskutovali sme o tom dlho, lenže naozaj sa už nedalo všetko utiahnúť len z jeho platu. Keď sme brali hypotéku, mali sme prácu obaja a nikto nepredpokladal, že o ňu prídem.
Falošný poplach, s tým som sa utešovala dlho, že to nič nie je. Potom však začali tie náznaky, kamoškino avízo, ešte stále som to brala akože planý poplach. Lenže, keď sme boli spolu v jednom bare, bola tam aj ona. Schválne som si ich všímala, baby tie pohľady a tú chémiu medzi nimi by nezahrali ani oskaroví herci. Nekomunikovali spolu verbálne, venoval sa aj mne, ale vždy keď si myslel, že sa nepozerám civel na ňu. A najhoršie bolo, videla som v jeho pohľade nie žiadostivosť, ale nehu...V ten večer som to nechala tak, potrebovala som si premyslieť, že ako zareagujem. Mala som snahu sa o tom rozprávať, pokojne, ale keď začal všetko nenormálne zatlkať, vybuchla som, z čoho bola len obrovská hádka. Na druhý deň som odišla do práce a teraz som sa vrátila späť. Celý čas si píšeme kým som preč, ale už je to také len o tom, čo robili, ako sa majú...a nakoniec len Lubim Ta.....

miriam336

toto sa aj mne stalo, presne ako pises zmena hesla na maily, telefon si strazil ako ....
ziadne hystercenie z mojej strany sa nekonalo, zacala som dbat o seba, vyrazne som schudla, obliekam sa vyzyvavejsie a manzela po case presla ta kraska totiz zistil ze ta mu neoperie ani nenavari,
muzom trosku trva dokym pochopia

Deria

...a tiez si myslim, ze dobry napad to nebol, odist sama do ciech, no ale chapem, niekedy cloveka donuti situacia aj k takym rozhodnutiam.
ak bude hovorit, ze nic z toho podozrenia nie je pravdou, tak mu povedz, ze to, ze si zistila, ze to, ze ste od seba, vasmu manzelstvu neprospieva a opytaj sa ho, co keby si znovu zacala hladat pracu na slovensku, co ti na to povie.

Deria

vies, uvazujem nad tym, ci to nie je falosny poplach, ktory by vam mohol rozbit rodinu. treba vidiet vzdy suvislosti. z akeho dovodu a kde bol na tej party, bola to sukromna party, podnikova, mohla to byt nahoda, mozno tam nie je ziadny vztah, len sympatie. porozpravaj sa s nim, co to ma znamenat. ze ty mas tiez moznosti chodit na party a nerobis to, preco sa tak chova, ci nie je zalubeny, atd. uvidis, ako bude reagovat. povedz mu, ze ak sa dozvies, ze ma milenku, ze ho opustis ze ty sa to urcite dozvies. myslim, ze ho treba trochu schladit, aby si uvedomil, s cim sa zahrava. viem, ze je to tazke, neprejavit emocie ako krik a plac ale pokus sa hlavne o to, nebyt hystericka.

soffa

no odist prec nebol prave najlepsi a najrozumnejsi dovod.ano hypoteka je jedna vec,muz by sa mal snazit zarabat viac,alebo ste mali odist spolu niekam do zahranicia na cas,zarobit a tak..nechas doma pekneho muza,ty robis niekde v Cechach a chudacik syn je bez mamy.mali ste to riesit inac..Vies problemy sa riesia spolocne,muz ta nemal nechat ist prec.to je moj nazor

manzelka29

Dôkazy?? Mám, kopu. Zmenil si heslo na všetky maily, soc. siete, mobil si stráži ako oko v hlave. Vtedy sa začalo moje podozrenie a potom mi moja kamarátka nenápadne naznačila, že ich náhodou videla spolu na jednej akcii. Náš synček má 6 rokov a manžel pracuje v jednej spoločnosti ako technik. Má dobré zamestnanie, ale nedalo sa to všetko utiahnúť len z jeho platu a ja som sa 4 roky márne pokúšala nájsť prácu