Je krásna, mladá a je milenka môjho manžela

Príspevok v téme: Je krásna, mladá a je milenka môjho manžela
manzelka29

Mám 29 rokov, krásneho syna a donedávna aj perfektného muža. Všetko sa to začalo, keď som stratila prácu a nedokázala som sa zamestnať. Odišla som teda do Čiech, kde tri týždne pracujem, dva som doma. Manžel sa zatial stará o nášho synčeka. Viem, nie veľmi správne riešenie, ale hypotéka za nový byt a leasing za auto nás k tomu donútili. Môj drahý, opustený manželík si zatiaľ našiel milenku. Poznám ju, je krásna, mladá, inteligentná, ambiciózna študentka proti ktorej moje konfekčná veľkosť XXL nemá šancu. Môj manžel bol aj je veľlmi príťažlivý muž a vždy mi tlačil do hlavy, že jemu na kráse nezáleží, vraj som pre neho tá najkrajšia a teraz si nájde výstavný kus. Inak, všetko popiera, zatĺka..Naozaj neviem čo mám robiť, nechcem ho stratiť, sme spolu už 10 rokov, máme všetko spoločné, krásneho syna. Lenže keď sa tá mladá rozhodne, že ho chce iba pre seba, tak som skončila. Mám bojovať??Nestratím tým svoju hrdosť??? Alebo ho poslať za jeho \" kočkou\" a zariadiť si život po svojom??

tpch

Ze pekna normalna baba si nevyberie zenaca? Sa zobud :-D
Pekna baba, ktora si moze vyberat, vybera to najlepsie zo vsetkeho, co sa okolo nej obtrie, nejaky kruzok na prsteniku jej nemoze vadit, pokial adept na partnera splna inac vsetky podmienky. Baba, ktora ma na to, aby si mohla vyberat, sa bez okolkov pusti do boja o samceka, ak sa jej zapaci.

tpch

Pri boji o partnera je zakladom jedno-ponuknut muzovi to, co mu chyba u zeny poskytujucej servis. Ak mu adeptka na partnerku opat ponukne len servis a tuzbu po mladatach, tak dotycny cukne, to je jasne. Potom vidim sance zeny c.1 pomerne vysoko.

Laurina22

Suhlas s TPCH.Ak muz nechce a je spokojny doma,moze prist k nemu akakolvek nadhera.

Aj ja poznam pripady,kde to vyhrala adeptka.A boje boli viac ako krute:-)

tpch

joj, jajka, precenujes silu zeny a podcenujes schopnosti muza...
Ak muz nema zaujem, lebo vie, ze ma doma rodinu, ktoru miluje, potom moze potencialna milenka chodit pred nim naha a nic z toho.
laurina-poznam nielkolko parov, kde adept na partnera realne nahradil realneho partnera :-) Boje boli niekedy krute.