Už neviem ako ďalej

Príspevok v téme: Už neviem ako ďalej
xbikl33

"pekny" den vsetkym,

Uz si neviem dat rady, chodim s priatelom 1,5 roka, lubi ma (teda aspon to tvrdi) lenze potom je tu jeho ex! Chodil s nou 2,5 roka, rozisli sa preto, ze ona si nasla ineho..Kazdy normalny by nelutoval a okamzite taku zenu opustil, on ju este prosil, aby si to rozmyslela.....Potom stretol mna, zacali sme sa stretavat a teraz sme spolu uz rok a pol...Studujem v Prahe, on pracuje a zije na Slovensku, minule mi brat zdelil ze ich spolu videl, tak som sa ho na to pytala, a grizliardu krat sa mi ospravedlnil, no stretavanie a neustale pisanie si, neskoncilo. Mala som raz "moznost" precitat si tie ich facebook rozhovory, a boli ladene v duchu ako sa maju radi, ze si rozumeju, a aki su zohrati....Teraz mi uz sice povie, ze s nou bol...ale co si budeme hovorit, skor je to preto, lebo sa uz obava, ze mi to povie nejaka tretia strana....som zufala, naozaj ho mam rada, ale toto ma vyslovene zoziera, no zakazovat mu nemozem nic, aspon tak sa on vyjadril, ze to nestrpi....Viete mi nejak rozumne poradit, a kludne mi povedzte ze som ziarliva, lebo som....chcem len poradit! Dakujem

nomiba

tak po prve, KOLKOKRAT ESTE ZALOZIS TUTO TEMU???

a po druhe, no tak ju ma rad. to je ocividne. jedna vec je ta, ze bud si len rozumeju (ano, aj muz a zena si mozu rozumiet aj bez toho aby medzi nimi nieco bolo) alebo ju este stale lubi a davaju sa pomaly ale isto dokopy.
najhorsie co mozes spravit je s nim sa o tom stale hadat. tym ho len odplasis rovno ku nej. najlepsie co mozes spravit je, ze mu povies: "dobre, ak ste len kamarati, tak budte. len ma prosim nepodved, lebo v tej chvili by bol koniec." alebo "ak ju lubis, chod za nou. potom to medzi nami dvoma nema zmysel a iba spolu stracame cas."
nakoniec len dodam, vedz ze nikoho nemozes vo vztahu drzat nasilu.

ffft

Mala by si mu na rovinu povedat ze nechces a nemienis hrat druhe husle. A ze s takymto jeho pristupom nema vyznam ostavat vo vztahu. Mozu sa stat len dve veci ze si to uvedomi a bude pri tebe alebo ze sa rozidete. Ak by ste sa rozisli tak by to bolo len urychlenie toho co by nasledovalo za tyzden, mesiac alebo dva toho co by si sa trapila.

lenkaaaaaaaa

rozumiem ti.. keby si mu to zakazovala robil by to poza tvoj chrbat.. ale zas napriklad ja svojich byvalych beriem ako kamaratov, sem tam s nimi pokecam cez net ale nestretavame sa takto ze ideme sa spolu prejst, skor ked sa stretneme nejaka vacsia partia a je tam jeden z nich tak okej.. ale zase ja som s nimi nebola tak dlho ako tvoj priatel. a je pravda ze mam priatela a on na to tiez ziarli, aj ked vobec nemusi a nema preco..