chcú mladé starších?

elle

Čo je na tom také vzrušujúce Puma? Najprv si namáča do teba, potom do svojej manželky. Hovorí ti niečo sebaúcta?

kraska

poznám z okolia jeden príbeh ako sa 40 zaľúbil do 22 ročnej kočky, horšie je že doma má 2 pekné deti, manželku, ktorá strašne trpí, ale keď ťa už tak vzrušujú - nech nie sú vydaté.

puma

co ja viem vzdy som tuzila byt niekoho milenkou a tajne sa spolu stretavat je to tak vzrusujuce len ked si na to vzpomeniem tak mam chut

puma

no ja mam 20 rokou ale ties ma pritahuju starsi su tak sexi a taky muzny takze podla mna i vela mladych dievcat to tak citi .

elle

Si stále mladý, takže v pohode a ked este aj dobre vyzeráš... Nechápem prečo sa ti páčia iba také mladé? A kebyže toto dopredu viem, určite ťa nechcem, pripadá mi to trochu úchylné.

xantipa

Mojko, ja mám 22 a pritahuju ma starsi muzi. Skusenosti, iskra, ich rozhlad a podobne. A nemusi vzdy ist o peniaze. Mna vzdy pritahovali starsi a co? Je to normalne, ze si kazdy hlada niekoho, kto mu pripomina cloveka velmi blizkeho, u dievcat je to otec, ucitel, mozno brat... u muzov naopak. Je to absolutne prirodzene a nechapem preco sa z toho ludia smeju a myslia si ze taketo zeny su zlatokopky. Su to hlavne zeny ktore su vyspelejsie, maju o zivote trochu inu predstavu nez rovesnicky a preto si hladaju rovnako rozhladenych muzov a tych je viac starsich. Proste mlade masko ich nelaka. A ja som presne ten pripad. Co bude o par rokov, ked ja budem mat 30 a on 45, to je uz o inom, to su tie nevyhody, ale ked milujes nie je co riesit. Mojko nerob si z toho hlavu, treba sa obcas odosobnit od okolia a rodiny a nazory inych, inac nebudeme nikdy stastni.