Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vybavenie pasu

cica1234

kolok treba v sume 33eur,ak si daš vybavit pas za cca mesiac,ak ho chceš skor najdi si stranku maju to vypisane na nej,,,nič ty nevypisuješ,daš občiansky a "teta uradnička" všetko hodi do pc,potom si sadkaš spravi ti fotos,podpišeš sa na taku tabulku a zoberie to otlačky z oboch ukazovakov a potom už len čakaš na sms....a k tomu kolku-v novinovych stankoch sa už nepredavaju(aspon u nas nie,možno niekde ešte ano),tak odporučam behnut na poštu (na listove od.)tam ich predavaju určite,,,u nas je ešte taka vymoženosť na policii,že maju automat a ten ti po vhodeni prislušnej sumy vyflusne listok a ten služi ako kolok:)))

ta3

aj u mna to pred par rokmi prebehlo tak, ako hovori Lost, aj mna poslali kupit kolok do novinoveho stanku, tak ak si chces usetrit cas a nohy, zavolaj tam a zisti aky kolok potrebujes, kup si ho vopred a bude to, vela statia, hlavne potom pri brazdeni svetom

lost

no ja som to v 2008 riesil asi tak, ze som tam dosiel a zaklopal na dvere ze dobry den, chcel by som si vybavit pas... a tak ma poslali kupit si kolok, s tym som tam prisiel, myslim ze chceli len obciansky a ani som nic nemusel vyplnovat (ak sa dobre pamatam) a potom uz len cakat - ten "pomaly" proces co mal trvad AZ DO 1 mesiaca, trval tyzden, cize som platil 1000sk namiesto 4000sk zrychleneho procesu a dostal som to +- rovnako :)
potom ti pride sms (to ti uz povedia) a ty si pre pas prides, a mozes cestovat :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vybavenie pasu - Fórum - ZDRAVIE.sk