Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moje nechty....

Príspevok v téme: Moje nechty....
Vykinna

Chcela by som poprosiť o radu. Moje nechty sa hrozne štiepia a hneď nato sa dolámu . Až doteraz som s týmto nemala nijaké problémy. Začalo to až teraz v polovici februára. Keď som bola menšia nechty som si okusovala , potom som prestala , no nemyslím že to na tento problém má nejaký vplyv. Moja otázka znie : Existujú nejaké domáce zábaly, triky alebo tipy aby som zlepšila ich kvalitu a obmedzila štiepenie a lámavosť? Ďakujem :))

blond1

krehké a lámavé nechty môžu byť aj sprievodným prejavom ochorení napr. štítnej žľazy. Ja som mala s tým problém a dlhodobo sa už liečim. práve liečbou sa to štiepenie upravilo, no nechty si spevňujem naďalej spevňovacím lakom a vtieraaním olejčekov do nechtového lôžka. Výborný na to je arganový olej a tiež mandľový olej, ktorý aj urýchľuje rast nechtov.

sara24

ahoj, aj ja mam dost chabe nechty, ale tvarim sa ze su OK:) jednoduche - vzdy ich mam nalakovane, spodna vrstva a min 2 farebne, pri kazdom odlakovali si ich natieram osetrujucim olejcekom..farebne vrstvy robia necht pevnejsim, takze sa tak nelamu ani nestiepia.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moje nechty.... - Fórum - ZDRAVIE.sk