Strasne bolesti zlomeneho clenku...

peterkova_klar

Chcem sa opýtať trápi ma dosť jedna vec. Priateľ pre dvomi týždňami nejako nešťastne na futbale skočil a členok je na tom dosť zle. Mama mu neustále hovorí, že sa môže rozlúčiť s tým, že sa niekedy z toho úplne dostane, myslíte si že má pravdu? alebo sa dá z toho dostať?

tomino874

nata ako môže byť v tomto smere dobrá takáto infúzia? podľa mňa na toto je potrebné niečo ako enzýmy, ktoré pomôžu telu aby sa zotavovalo v podstate akoby zvnútra. Aby sa pozbieralo postupne :)

nata24

Ahoj na urýchlenie regenerácie poškodeného tkaniva a odstránenie opuchu a bolesti po zlomenine je veľmi efektívna dotyková kyslíková infúzia. Robia to len v Trnave za mňa majú 100%

tomino874

niekoľko mesiacov, ale moc sa tým riadiť nedá podľa toho, koľko som ho ja bral. Pretože každé telo sa zotavuje inak. Ale treba rátať nejaký ten pol rok minimálne. Najmä pri takýchto problémoch.

Simna

Petra podľa mňa je to tak, že človek cíti, že sa cíti lepšie. Že už nemá bolesti, ani opuch ani nič také. Ale poznám mnohých ľudí, čo aj po zotavení, brali enzýmy ako prevenciu pred prípadnými inými problémami ;)

petra_peta

tomino ahoj vieš mi prosím ťa napísať ako dlho si ho bral kým si sa úplne cítil fit? kedy si vedel, že už ho môžeš vysadiť, že už je tvoje telo na tom dobre?

tomino874

magnetická pulzujúca terapia? to sa mi nejako nezdá, keď má niekto problém s hojením alebo chce sa skôr zotaviť tak je potrebné popohnať telo zvnútra nie? takže to treba riešiť nejakými liekmi. Mne napríklad pomohli pri problémoch živočíšne enzýmy, wobenzym. Ja som sa velice ponáhľal aby som sa zaradil späť do života a vďaka tomuto sa mi to podarilo

Boys141

Ja som si zlomil clenok ešte vo februáry tohto roka.. a zistili mi to az na konci jula... dovtedy som s tym behal.. takze teraz ked sa mi to nezahoji idem na operaciu... super zdravotnictvo na slovensku... po pol roku zistia zlomeninu...dufam ze budem moct sportovat naplno ...

slizik

petronelina dobre si napísala, že je to dosť individuálne. Každé telo má inú schopnosť regenerácie. Niekomu sa podarí zotaviť skôr ako inému aj keď rovnako by užívali enzýmy. Takže takto jednoznačne sa to povedať nedá :)