Strasne bolesti zlomeneho clenku...

petronelina

ano synator nam je nadejny hokejista. Zatial sice len rok hra a aj to uz par urazov sa vyskytlo ale toto je taky vaznejsi. Dufam ze po operacii bude opat schopny hrat ako aj teraz. Clovek mu aj hovori nech si dava pozor a on just nie naco.. o pol roka? a kolko vychadza doma hojenia normalne po operacii nohy? ci to je od kazdeho cloveka zrejme ine ze.

slizik

o koľko o niekoľko mesiacov. Pol rok cca :-) mladý je hokejista, či čo? No bude musieť byť trpezlivý. Určite sa treba s lekárom poradiť, čo by odporúčal na rýchlejšie zotavenie. brunetka veď to je normálne, že je nervný ja som nebol iný, až keď som začal brať wobenzym a videl som, že už to ide k lepšiemu tak som nervy zahodil do koša a tešil som sa.

Majo29

Pri sporte som si minuly rok zlomil clenok, bolo to velmi neprijemne, myslel som si, ze to nic nie je, iba to bolelo, ale o dva dni som musel ist k lekarovi, cele mi to napuchlo a bolelo to neskutocne. Musel som mat mesiac gyps. Nastastie som mohol pracovat z domu, lebo som nebol vobec pohyblivy. Dost to zo zaciatku bolelo a napuchalo ale doktor mi oporucil wobenzym.

brunetka99

slizik čo to boli za lieky? priateľ sa pred pol rokom nepekne zranil a ešte stále je doma, čo sa nemôže zotaviť úplne z toho. A už je zlý, nervný a tak by som mu chcela pomôcť len neviem ako :-(

petronelina

slizik o kolko ti tie lieky pomohli znizit dobu liecenia? syn ma ist za dva tyzdne na operaciu a uz teraz mi mrnci za usami kedy sa bude moct vratit na lad. A ja som z toho uz zufala pretoze naozaj neviem si ani len tipnu tako dlho sa moze po operacii clenku zotavovat :-(

tomino874

Roman ono je to tak, že pokiaľ má človek narušenú imunitu, tak jeho telo má problém sa dostať z akéhokoľvek zdravotného problému. Či už zotaviť sa po operácii alebo čokoľvek iné. Rozumieš? ono je to proste o tom, že ak si dáš imunitu do poriadku tak aj telo sa skôr dostane do normálu :-)

Roman.T

lenze ako je mozne ze enzymy pomozu cloveku sa skor zotavit? to si ich musel uzivat zrejme pravidelne aby ucinok bol taky aky si chcell..ci?

slizik

mjanik a na koľký krát to má byť akože účinné???
brunetka99 prvé mesiace som nebral vôbec nič. Nevedel som prísť na to, čo by bolo najvhodnejšie vzhľadom na môj vtedajší zdravotný stav. A asi pol trištvrte roku od operácie som bol s trénerom, čo u nás futbal trénuje a ten sa pozeral na mňa ako na blázna, že nič neberiem na rýchle zotavenie a až on mi odporučil lieky, ktoré mi aspoň o niečo to zotavenie urýchlili.