Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skvŕkanie v bruchu + mierna bolesť

Príspevok v téme: Skvŕkanie v bruchu + mierna bolesť
astoronix

Zdravím mám problem už cca 7 dní že mi škvŕka v bruchu ako keby travilo fkuse nieco + ma mierne ale fakt len mierne bolí a ani nie boli ale proste nepriemni pocit tam mam ako keby som bol strasne strasne hladny nepomaha ani ked sa napapam a navyše vela vela prdím a mam hnacku nie uplnu ale proste ked idem na WC tak trosicku mi tam vyprskne ale inak stolicu mam normalne klasicku maksiu len pocas dna proste musim ist na WC a ked prdnem tak troska vyjde aj hnacky nieje to celi den mozno aj je ale obcas to prestanem vnimat .... a upokojuje sa to ked lezim je mi to strasne neprijemne .... a tak sa chcem spytat ci to zmizne samo ... ci mam len nejaku virozu alebo nejake zazivace porblemi ktore vyprsia za par dni ... alebo by som mal zajist k doktorke ... a ak hej tak co by to asi mohlo byt ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skvŕkanie v bruchu + mierna bolesť - Fórum - ZDRAVIE.sk