ako casto si holite nohy?

milli11

V zime raz za tyzden, v lete kazdy treti den a v pohode. Ozaj, neviete, preco na lytkach vpredu mam tmave chlpky a na lytkach vzadu mam svetlucke chlpky?

cozeee

to som nevedela, ze si zeny tak casto holia, ja v lete raz za 3 tyzdne/mesiac a v zime mam dlhe nohavice, pripadne pancuchy, to nikto nevidi, tak naco

angela85

ja nie az tak casto, ja si ich depilujem strojcekom 1x za dva tyzdne a doholujem podla potreby, ale mam jemne chlpky a blede, takze neni viddiet ked zacinaju vyrastat

ssssss123

Každý deň ? Šak by som mala nohy vyhádzané od kotníka až po koleno :D a ešte by sa mi to aj nechcelo...

V lete 2x,v zime raz

lionesssssss

aj ja mám bledé chlpy, ale v lete sa holím takmer každý deň. Podľa mňa je to individuálne, niekomu vadí ak má vyrastené chĺpky čo len trochu, inému nevadí ak je zarastený ako vysoká lesná zver :))))))

každý sa holí podľa potreby...

mammaa

každý den? no to by som asi zošalela v lete. to by sa mi teda nechcelo. ja v lete asi 2 x do týždna, ved to uplne stači a v zime raz za týžden alebo raz za dva týždne. ved vtedy to nikto nevidí. a celkovo mám veľmi bledé chlpy a je ich málo.