Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo sa ľudia sťažujú na webe-zlýhava komunikácia??

Príspevok v téme: Prečo sa ľudia sťažujú na webe-zlýhava komunikácia??
Pipenecka

Keď čítam témy a odpovede..je mi smutno, že ľudia a partneri, manželia, milenci alebo kamaráti nevedia komunikovať.. Prečo sa ľudia anonymne pýtajú, sťažujú..čo už každému šibe?? Ak vás niečo trápi od čoho máte kamarátov, mami, otcov, priateľov - alebo to sú všetko falošné vzťahy..kto vám má poradiť ak nie ten kto vás najlepšie pozná a vie poradiť...načo potrebujete počuť odpovede úplne cudzích ľudí...čo nevidia do vzťahu dvoch ľudí??? To už naozaj nikto nechce komunikovať - bodaj by sa nerozpadali vzťahy, keď už nikto nekomunikuje...Každý niečo skrýva, a tvárí sa že všetko ok..len aby neukázal slabosť...sme ľudia, robíme chyby a sme omylný a nie sme dokonalý..učíme sa a tešme sa so života a nie riešiť hlúposti...od čoho je smiech, plač - aby sme to čo nás trápi dali von so seba... tak čo sa ľudia divia, že im nič nevychádza keď si pýtajú radu od úplne cudzích ľudí..čo tak si hľadať cestu k tým s kým majú reálny problém??? pekný deň prajem...

biela mačka

Vysvetlenie: Lebo partner odpovie dvomi slovami a naďalej čumí do PC. Alebo sa robí múdry a začne dávať prednášku. Prípadne vážny problém zľahčuje a podobne.Pre tieto tri dôvody ja radšej komunikujem s cudzími ľuďmi ako s partnerom

milli11

A este, ked mas nejaky problem a zdoveris sa rodine, rodina ti ho casto bude vyhadzovat na oci aj po rokoch. :/ Napriklad ja som bola skor utiahnutejsia v detstve. Teraz staci, ze vidia nejaky film, kde je utiahnute dieta, a hned zacnu: "To je presne, aka si bola ty. Take utiahnute." Otras. :///

milli11

Ja preto, lebo:
1. Dozvies sa viac nazorov na vec.
2. Kamarati ti nechcu ublizit, preto casto veci zaobalia.
3. Je to anonymne. Clovek sa niekedy nazivo hanbi opytat na nejaku vec zoci voci.
A podobne, ako napisali podo mnou.

mdmoon

Pipoenecka,
Ja ta nechcem nijako urazit, ale myslim si ze taketo fora su prave nejhorsie pre takych ludi ako si ty. Ludi ktori potrebuju nechat tie svoje mozocky este poriadne vykysnut.

Pretoze tvojim problemom nieje to pocut ine nazory ale to, ze sa nimi nechas relativne dost ovplyvnit.
Vies ono je to tak, ze ty mozes pocut aj milion rovnakych nazorov na jednu vec ale to neznamena, ze sa s nimi musis stotoznit.
Jednoducho to ze si vypocujes nazor ineho cloveka neznamena ze ho musis prijat alebo sa podla neho rozhodnut.

Rozhodnut by si sa mala vediet vzdy sama za seba a brat nazory inych skor ako informativne a nie smerodajne.

Pipoenecka

samozrejme mám vlastný názor...tie názory sa mi zdali pritiahnuté za vlasy..mala som normálny problém s priateľom...on prežíval veci ináč a aj ináč a keď som popísala svoj problém uhha...on ti je neverný...a nič také tam nebolo..samozrejme, že človek "pochybuje" a hľadá, že čo sa deje s tým druhý a čo za tým môže byť...ale nie vždy musí byť žena za tým...sú veci, ktoré sa s mamou neriešia..lebo je to mama a tú bolí ak jej dieťa trpí..ale aj tak sa mi to zdá pritiahnuté za vlasy...je fajn, že mám priateľov ktorý ma vypočujú, bez toho že by ma posudzovali a odsudzovali, ale boli aj taký tí čo to robili a práve pre to už nie sú moji priatelia...Priateľov si treba vyberať..

angela85

arabeska mas pravdu, aj ja mam priatela, ale vazne sa s nim neda vsetko rozoberat, sice mu hovorim vsetky svoje problemy a pytam sa na jeho nazor, ale neni to co potrebujem a moja posledna naj.. priatelka chodi teraz s mojim byvalim, tak jej urcite uz teraz nebudem niektore veci vesat na nos, hlavne ked viem, ze to povie jej terajsiemu a mojmu ex priatelovi a mame tak isto nebudem vesat vsetky problemy na nos, ona to preziva viac nez ja, a nechcem jej takto ublizovat

arabeska

Ja to poviem zo svojho pohladu - kamaratky moc nemam. A ak aj nejake mam, nie su take doverne, aby som s nimi rozoberala nejake problemy. S mamou som nikdy nemala extra vztah a uz urcite nie kamaratsky. Svoje problemy s nou rozoberam minimalne, len ak sa to tyka jej alebo nepriamo nasej rodiny. Mam manzela, s nim rozoberam vsetko, ale niekedy mi chyba zensky pohlad na vec a preto sa pridem poradit na fora, kde su vacsinou zeny.

angela85

pipinecka, tu nejde o to aby si na slovo posluchala cudzich ludi, ale na to aby ti ukazali aj ine moznosti, a uz len na tebe je co si vyberies. predsa len kazdy rozmysla sam za seba a rozhodnutia co robis su tvoje rozhodnutia, tiez to nemozes zvalovat na ludi co su tu a radia ti. napriklad ja sa sem chodim aj vyventilovat a vyrozpravat uplne vsetko, co by som jednemu clovekovi uplne na rovinu nepovedala

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo sa ľudia sťažujú na webe-zlýhava komunikácia?? - Fórum - ZDRAVIE.sk