Pripoistenie osobného automobilu na mesiac ??

Príspevok v téme: Pripoistenie osobného automobilu na mesiac ??
jahodka123

Čaute. Chcela by som sa spýtať, či náhodou neviete, či sa dá pripoistiť osobný automobil proti poškodeniu (krádeži) len na určitú dobu ? Zaujíma ma to zoho dôvodu, že nam začli renovovať chodníky v dedine a keďže to bude celé rozbombardované, nedostanem sa s autom do dvora a budem musieť parkovať pred potravinami... A keďže máme pred domom aj priekopy, ktoré sa budú rušiť a bude sa tam budovať nový kanalizačný systém, bude to nadlho... A neviem si predstaviť, popri kriminalite v našej obci, že mi bude auto stáť mesiac - možno viac - na ulici ! Písala som aj starostovi, kto mi dá odškodné za poškodenie/krádež vozidla a samozrejme bez odpovede...

jahodka123

Veď presne takto som sa ho to spýtala a preto nemám doteraz odpoveď.. A to s tou ocelovou doskou.. Musela by som ju dať vždy na bok, keď odídem (prídem), lebo oni tam budú robiť a myslíš, že ja ju sama unesiem? :DD A ktej krádeži.. Nemusí to byť zrovna odcudzenie toho vozidla.. "Zarobila" by som si aj keby mi ho "len" poškriabali, prerezali gumy, odtrhli stierače, odtrhli speťáky a pod. U nás je strašne vela feťákov a "rómskych" spoluobčanov a kriminalita za posledné týždne rapídne stúpla, preto mám obavy...

lost

no a na slovensku ti asi nikto nic neda :D
ja tiez nemam poistene auto a to parkuje na sidlusku... ved naco :D poistovne su *** aj tak...

lost

Nestacila by nejaka 1-2cm hruba ocelova doska ponad priekop ?

ja by som sa starostu spytal, hoci aj osobne, aku nahradu mi da za znepristupnenie cesty na moj vlastny pozemok, atd.. :D :D

popripade, skusil by som kontaktovat priamo poistovnu, ze len na 1/12 az 1/6 roka si to tak poistit a z akeho dovodu..

ale ked si vezmes, ten kto chce, ti ukradne auto aj za 5 minut pocas ktoreho je odstavene na beznom parkovisku v beznom meste :)