Privadza ma k sialenstvu

Príspevok v téme: Privadza ma k sialenstvu
Nevladzem uz

Mam 18 rokov, fajn rodinu,dvojrocny vztah,ktory by mi vsetci zavideli no i napriek tomu som nestastna...Tak kde je ten hacik?
Je tomu uz 2 roky, co to takto trva... Mam vztah, ktory mi zavidia vsetci naookolo... Avsak v mojej mysli neustale bdie len jediny chlapec...Mal by to byt ten s ktorym chodim, ano viem, ale bohuzial nie je to tak... Postupom casu si den co den uvedomujem, ze to nie je realne...Je to vlastne moj byvaly...A do vztahu som sa zahnala len pre neho aby ziarlil...Typicky hlupy 16 rocny hlupy rozum mladej pubertiacky, ktora nevedela co so sebou... Den plynul po dni a ja som vedela, ze som na neho este nezabudla... Zacala som si uvedomovat ako velmi mi chyba slobodam to blaznenie s kamoskami...Od vsetkeho som si pripadala ako izolovana...Bola som stale s tym mojim, s ktorym chodim, kazdy den... A ako to vyzera dnes? Po dvoch rokoch?
Neustale myslim na byvaleho, ked vstavam rano, vstavam s pocitom, ze sa mi zasa o nom snivalo, ale bol to len sen :( A ked pridu prazdniny vidim ho este viac...A to ma privadza az k zufalstvu...Je vlastne mnou este neokuseny... vyhybala som sa mu, robila vsetko preto aby som na neho zabudla, ale uz nevladzem...Vzdy ked sa ku mne ozve, som v tom opat :( jedine co ma dokaze od neho rozptylit je ucenie...Avsak ucit sa stale nemozem...Nevladzem tolko kazdy den rozmyslat na neho, nevladzem neustale mu kontrolovat profil...Ale co je este horsie je myslienie na to ze mozem ublizit terajsiemu...Velmi ma miluje, lubi ma...A ja sa nechcem prizerat ako mu stale opakujem ze ho milujem...Poznam jeho rodinu, poznam celeho jeho, poznam kazdy kutik jeho duse... No boli ma pomyslenie na to, aby som ho nechala a tak len tisko trpim....:( Je to nespravodlive, hlavne pre neho... Bojim sa...Bojim sa urobit nejaky krok, ale nic nerobenie s tym ma uz privadza ku sialenstvu..Nie je normalne aby cely bozi den som myslela na neho...Nie je normalne aby kazdy den sa mi snivalo o nom...Obraciam sa preto na Vas...Co robit? Len cakat ako doteraz? Bojim sa urobit nejaky krok...Clovek je tak trochu sebecky, preto sa bojim ze ak sa s mojim rozidem budem lutovat a vtedy zistim ze som lubila len jeho a to s tamtym bolo iba chvilkove zalubenie...Sama neviem co presne chcem...:( To je moja najhorsia vlastnost nerozhodnost...:( A tu to vsetko dospelo...:( Prosim o pomoc lebo ja uz naozaj nevladzem... :`(

Nevladzem uz

S byvalym? Ani neviem..Rozisiel sa so mnou on ale doteraz neviem preco..Nebolo to ine dievca...Urcite by uz nejaku mal ale odvtedy ziadnu nemal...Mozno chcel byt sam : Neviem ako sa rozhodnut...je to tazke..
Zufalstvo prave preto sa bojim ze to budem lutovat, ze potom budem ,,banovat`` za terajsim...Naozaj neviem co urobim...Nechcem to vsak tak nechat..teraz sa mu snazim vzhzbat zase a zase nerozpravat sa s nim, aby som na neho zabudla...No aj tak stale kontrlujem jeho statusy, jeho kamaratky...ziarlim..neviem naozaj..ani len neviem ci by bol so mnou...Ale aj tak mi trochu chyba sloboda...Pocit volnosti ze sa nemusis stale spovedat s kym som bola co som robila... A este toto, vedeli bz ste si predstavit aby vam priatel telefonoval mozno 15 krat za den? Neviem mna to uz tak otravuje neviem ci je to tym...: Naozaj fakt neviem co robit..to je ta moja nerozhodnost..Je to moja najhorsia vlastnost...Preto chcem pomoc a chcem vediet co je spravne : :(

misulik111

Ahoj. ja mam24 rokov... ale nieco podobne som si zazila aj ja... a poviem ti na to moj osobny nazor. podla mna ani jeden neni ten pravy lebo to by si vycitila a tahalo by ta to len k nemu. clovek ma taku zlu vlastnost ze chce to co nemoze mat. Ty teraz nemas byvaleho, preto ho chces ale keby si sa k nemu vratila, zacala by si banovat za sucasnym. Ja to poznam prezila som to tiez, poucila som sa... nakoniec prisiel treti a tam mi zablikala kontorlka, ze toto chcem a vedela som to na 100 percent. Boli sme spolu 4 roky, potom sa to bohuzial skoncilo ale uz tych dvoch z minulosti neriesim aspon. Si mlada a mas cely zivot pred sebou, hlavu hore a prajem nech sa to cim skor vyriesi...:)

Deria

myslim, ze ty toho tvojho nelubis. pises, ze uz 2 roky, teda cely ten cas, co chodite spolu, sa trapis, lebo myslis na byvaleho. to co je za lasku? neklames tak trochu samu seba? uz vtedy, ked si s nim zacala chodit z dovodu, aby tvoj byvaly ziarlil, si si nieco nahovarala. ale srdce sa oklamat neda a uz je to tu! alebo sa mylim?
v tomto pripade ti tazko da niekto dobru radu, len ty sama sa musis rozhodnut. este by ma zaujimalo, preco ste sa z byvalym rozisli a kto koho nechal, pripadne preco.

zufalstvo

*väcsou..aby bol ku mne niekto pozorny..dobry..aby ma lubil..teraz sa citim tak, ako to opisat..prazdno zle..uveznena vo vlastnych pocitoch..a do zadku s ami cpe len kreten za kretenom..kazdeho musim porovnavat s nim..a uz sa stvem sama na seba..

zufalstvo

to je prosté..my ludia sme stvoreny na to aby nas pritahovala nieco co mat nemozme..nieco co je zle..cokolada..alkohol..cigarety..pizza..a pritom zeleninka a zdrava strava to nam robi dobre..to nas ozivuje..ale nechuti nam to..ale potrebujeme to ked ochorieme..potrebujeme zdravu vyzivu..na to zle vtedy nemame chut..mozno je to absurdne prirovnanie, ale ked sa nad tym clovek zamysli je to tak..naozja si to premysli neurob chybu ktoru by si mohla lutovat..mozno takeho dobreho chlapca ako mas teraz uz nenajdes..v dnesnej dobe je to velmi tazke...ani nevies co by som dala za to, aby mi teraz niekto hrail dusu..aby som prebila tuto lasku..este väcsiou..

Nevladzem uz

Nechcem nechat terajsieho, lebo viem ake tazke bude zabudat na mna...Velmi ma lubi...Ja fakt neviem co robit..Nechcem aby citil to co ja :( Chcem aby bol stastny, ja proste neviem...Stale myslim len na tamteho...Je pre mna ako hriech..Akoby som podvadzala terajsieho myslienkami na byvaleho...:(

Nevladzem uz

Ako krasne a pravdivo si to ocharakterizovala zufalstvo..to iste zazivam aj ja len sa nestahujem,,,Kiez by som od toho vsetkeho...A jajka mas pravdu, neviem ci by som dokazala byt bez neho ale stat na tom istom mieste a nevediem na com som, co vlastne chcem je pre mna horsie ako byt v samotnom pekle...Ja uz naozaj nevladzem chcem na neho zabudnut, kiez by som ho nikdy nepoznala...Nikdy som nepozerala na seba celu tu dobu som bola a stala pri mojom terajsom...Ale postupom casu ma to stve viac a viac...Ja neviem co chcem... Bojim sa ze ak ho necham, urobim najvasciu chybu v mojom zivote a ze sa to nebude dat vratit spat...Alebo sa bojim ze mi pri tamtom zacne chybat terajsi..neviem bojim sa urobit krok ale ja uz nechcem stat na tom istom mieste...Chcem si vyjasnit moje priority ci naozaj chcem byt s tym alebo s tamtym, ist tam na skolu alebo tam...Neviem... :(

zufalstvo

ver mi ze ta uplne chapem..prav emam opät tu chvilku ked sa opustam..zazivam nieco podobne..som s byvalym denno denne mame spolocnych priatelov..neviem co si on mysli..ja ho niekedy nemozem vystat..no ked sa na mna pozre tymi ockami zas ho milujem..a este jak!! aaaaa idem byvat asi do Japonska..alebo uz neviem..a moja rada..ked sa rozdides s tymto...kt. ta tak miluje..uvedom si ci by si vedela byt bez neho..co ked ten byvaly snim to ani nehne..a ublizis zbytocne sebe a este viac aj jemu?? hm??..nad tymto sa treba vazne velmi zamysliet..neviem co presne citis..ale drzim palce aby si sa z toho vymotala..

jajka001_

bud uprimna k svojmu priatelovi, ak ho nelubis
ci ti to vyjde s tym druhym, je len vo hviezdach, ale ty sa v tomto vztahu trapis. si mlada, bud stastna, slobodna, nie trapiaca sa. cely zivot mas pred sebou. neostavaj s tym koho nelubis z lutosti alebo vypocitavosti.