Rybaci zapach po styku

loska

calla no a fjci tvoj priatel?ja som mala tiez priatela a dost fajcil aj mne to tam dole casto zapachalo vies jeho semeno je ineho pachu aj chuti ked fajci alebo pije...moznoze to moze byt aj s toho mne to ale rybacinov nesmrdelo..podla mna to kludne moze byt aj jeho semeno..a nemas taky hrudkovity bielozlty vytok?

kdeitn

lebo ked sa spoji tvoj posvovy cytok z ejakulatom vznikne akasi reakcia ktora tak zapacha .normalne to necitit tak intezivne .skus si o tom precitat na nete poslem ti zachvilu nik o tej infekcii tam sa dozvies preco to mas zevraj to je zo staleho sexu

fetbt

ano mas zapal zatial ho mas v pohode no potom budes mat vytoki a mala by si ist k doktorke lebo citala som o tej infekcii ze ulahcuje lahky pristup k inym chorobak ako hiv alebo kvapavki ...

calla

ahoj loska, nosim len bavlnene pradlo a pozivam Lactacyd, nic agresivne. Ja to citim vzdy tak 1-2 dni po sexe, potom je to ok. Kedze nepouzivame kondom, neviem, ci je to jeho ejakulat, ktory vo mne este ostal alebo nieco vaznejsie. Takyto zapach u muzov - nevies coho to moze byt priznakom? Vdaka.

to som uz mala

ahoj calla presne toto som mala dost dlhu dobu no potom som sla ku gynde a je to zapal alebo bakterialna vaginoza tak neak myslim uz si to moc nepametam ale vzdy tak smrdel vytok po styku ako rybi udene a vytok som mala kasdy den dost a taky biely no chod ku gynde a povedz jej ze mas zapal prezre ta a predpise tabletky a bude pokoj:)))))

loska

ahoj no ja som taky problem nemala ale skus zmenit material spodneho pradla alebo sprchovy gel ktory pouzivas vyskusaj lactacyd je vo forme intymnych obruskov,sprchoveho gelu....je velmi dobry a nici bakterie aj ja ho pouzivam a ked to nepomoze zajdi gynekologovi on ti bude vediet poradit mozno mas nejaky zapal alebo co a tvoj priatel je ok?nema zdravotne problemy?

calla

Prepacte, omylom som to pridala skor ako som to dopisala. Takze - mam staleho partnera,pokial viem som jeho jedinou partnerkou, beriem HAK a problemy tohto typu som nikdy nemala. Cim to moze byt? Je to hrozne neprijemne.