znamenia zverokruhu- partnerstvo

Príspevok v téme: znamenia zverokruhu- partnerstvo
cuuki

som mlada zena ktorej akurat nevysiel 3 rocny vztah, neviem ci davate na znamenia no ja som si zo zvedavosti precitala partnersku zhodu znameni a vobec sme sa k sebe nehodili,dokonca som nas oboch v tom aj nasla...myslim si ze aj preto skrachoval nas vztah lebo sme boli rozdielne povahy aj ked ta laska mala strasne silnu intenzitu...Teraz ked ma nejaky muz zaujem tak si uz automaticky zistim ake je znamenie a ked sa k sebe nase znamenia nehodia , jednoducho sa bojima som nervozna,nesvoja a pripadne ked sa dohodneme na stretnuti neviem ako sa mam spravat.. som z toho chora na nervy a chcela by som vediet ci existuje na svete harmonikcy vztah aj ked sa k sebe partneri nehodia po tejto stranke- rozlisne znamenia, musi taky existovat..nehladam si nikoho nasilu, len niesom pubertiacka ktora si mysli ze je zalubena na 2 mesiace,ja sa divam uz aj do buducnosti a nechcela by som sa zalubit opät do nespravneho

beskyd

a ked som v znameni potkana tak sa hodim ku komu?:P niektore tie znamenia davaju riadnu dosotjnost:) alebo svina, opica, uplny luxus:)

milli11

Mna bavia tieto zverokruhy, rada si o znameniach precitam, ale skor zo zabavy.
Preco si niektori nesadnete s niekym a s niekym si sadnete, hoci je dotycny narodeny v tom istom znameni?
Ak by sme verili horoskopom, mala by som na to odpoved. Trochu vysvetlovania, predstavivosti a ezoteriky.
Priklad. Mame troch ludi. Vsetci su narodeni v znameni povedzme Vahy. Lenze kazdy je iny, lebo ma iny rok narodenia. Povedzme, ze dvaja su v cinskom znameni Drak a jeden je Byvol. Byvol je skor vazny, uzavrety a pracovity. Draci su skor spolocenske, zhovorcive, extrovertne a odvazne. A dalsia vec, hoci tito dvaja maju rovnake slnecne aj cinske znamenie, narodili sa v inu hodinu. Ak by sa aj narodili v tom istom case, mohli sa narodit na inych miestach, jeden v Kanade, druhy v Nemecku. Odchylka v postaveni planet a hviezd a uz sa dvaja ludia od seba lisia.
Podobne je to aj so vztahmi.
Povedzme, ze niekto je znamenie Baran/Had. Ma partnera Rak/Kohut. Podla slecneho znamenia sa k sebe nehodia, podla cinskeho hodia. Vyberiete si?

Weva

Ok Sio - predpokladajme teda, ze sa posunuli "len" hviezdy a ostatne je pravda.

Aky horoskop si teda vlastne citas sam sebe ked je to vsetko posunute?

Ak to co plati pre baranov je pravda ale Ty sa omylom povazujes za znamenie baran nie je to cele vlastne na nic?

sio

ja casto citam znamenia a je jedno ci sa posunuli alebo nie je to overene casom posunuli sa len hviezdy a nie charakter ktory bol vytvorenym rozumom pre dnesnych ludi asi tupym a obmedzenym .Citam aj rozne prispevky a az na zamyslenie je to ako sebaisto,nadradene. a hlavne mudrlansky pisete o veciach o ktorych ste len presvedceny\ je nieco co vy neviete? alebo su ludia mudrejsi od vasho rozumu?.Nuz drzim vam palce aby ste to dotiahli aspon s polovice tak daleko a zanechali tu stopu ako ty tupci co robili horoskopy pred narodenim Krista.Nuz a k danej teme len tolko cital som mnozstvo horoskopou a charakteristík medzi vynikajuce patri aj horoskop na www.tajomno.sk

Weva

Presne si to pche vystihol v tom konci - tie znamenia a hviezdy boli vyratane a odvtedy sa posunuli, tak naco je to cele dobre... verim, ze su ludia co sa k sebe hodia viac a taky co menej, ale nezavisi to od toho kedy boli pocati a narodeni podla mna ale od povahy, genetiky, vychovy... ale asi sa na tom da dobre zarabat - asi by som si mala urobit vestecky kurz ci nieco :)

pche

Keď sa budeš zapodievať tým, že daný muž sa k tvojmu znameniu nehodí, tak ti to ani nikdy nevyjde. Ako môžete veriť tomu, že človek je ovplyvnený nejakým postavením hviezd? Nehnevajte sa ale toto je najväčšia primitívnosť akej ľudia veria a najradšej by som ich všetkých nakopal do riti nech sa spamätajú. Čo myslíš, prečo vyšli tie hlúpe štatistiky? Lebo tí ľudia tomu verili! Ja ako človek, ktorý to považuje za maximálnu kravinu by som nikdy nevypĺňal nejaký hlúpy dotazník ohľadom znamenia mňa a mojej manželky, a už vôbec by som nevydarený vzťah nepripisoval nezhode zverokruhu. Život máš taký aký si ho pripravíš a nesúvisí s mesiacom kedy si sa narodila. Musíte mať fakt neuveriteľne krátkomyseľné zmýšľanie, keď ste presvedčení o tom, že váš život je to hviezdach. Navyše, ak už veríte takejto smiešnej súvislosti, tak láskavo odôvodnite, prečo niektoré vzťahy, ktoré sú vraj "odsúdené na zánik," fungujú mesiac a iné päťdesiat rokov? Na to už rozumný argument nenájdete však? A na záver pre všetkých sfanatizovaných jedincov jeden dôležitý fakt. Za storočia sa hviezdy posunuli, takže kto je teraz panna, tak podľa hviezd by mal byť lev. Takže tie vaše pravidlá by predsa platiť nemali čo?