bipolarna?

Príspevok v téme: bipolarna?
marondolia

Ahojte. Uz asi rok sa liecim z depresie (psychiatria, lieky, psychoterapia) a vzdy som si myslela, ze to je vsetko. Vcera som bola na jedej filmovej prednaske a tam som zazila..take rozrusenie z tych filmov. Bola som tam este s kamaratkami. A ked sme vysli, citila som sa uplne inak. Stale som chcela tancovat, vykrikovala som ako zboznujem nocne mesto, NEUSTALE som hovorila, len som sa prechadzala dokola a za kazdymi dvoma vetami som povedala uplne inu asociaciu, skratka uplne nezmysly a nemohla som prestat, aj ked kamaratky na mna pozerali...potom som sa hadzala o zabradlie, navrhovala som blbosti (podme sa vsetkym ostatnym smiat-a oni povedali: tak zacni, a ja som na najblizsich dvoch dostojnych panov na plne usta spustila rehot a ukazovala na nich prstom), chcela som ta,m ostat navzdy a uzivat si vecerne mesto, stale som sa hybala, robila hluposti..............

A to par dni predtym som zazivala uplne peklo, podrezane zily, krik zo zufalstva, uplne dno a zrazu uplne stastie. Akoby som bola opita(o com nemoze byt ani reci). A viem, ze sa mi to nestalo prvykrat, ale asi som to tak nevnimala. Co si o tom myslite? Mam tomu prikladat nejaky vyznam?