Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Modre z neba

soffa

ano televizia to robi koli sledovanosti,hranie na city ludom...maju z toho profit,aleeeeeeeeeeee..kto by iny tym ludom pomohol?stat?nedajte sa vysmiat.kazda minca ma 2 strany.

miriam336

na slovensku je tolko biedy, chorob ze to co im pomozu tych par korun, televizia aj tak na tom profituje

a ved ktoby sa dival na stastnych a zdravych ludi ktori sa maju dobre to je nuda nie?

aj ked pozeram modre z neba mam na to svoj nazor

miriam336

na slovensku je tolko biedy, chorob ze to co im pomozu tych par korun, televizia aj tak na tom profituje

a ved ktoby sa dival na stastnych a zdravych ludi ktori sa maju dobre to je nuda nie?

aj ked pozeram modre z neba mam na to svoj nazor

Deria

beskyd, ja by som to tak nevidela. pravdaze, kazda televizia nahana sledovanost a to vsetkymi moznymi sposobmi. niektore su absolutne nezmyselne a trapne ale tym nestastnym ludom v modrom nebi sa pomaha, teda zmysel to ma velky a dokonca dostavaju dary, pre niektorych je to zaciatok noveho zivota.

beskyd

ja som to videl raz a tiez mi bolo do placu.. ...z toho hyenizmu ako si televizia nahana sledovanost zneuzivajuc tym utrpenie druhych a brnkanie ludom na city. clovek nevie ci ma plakat alebo grcat.

Deria

modre z neba nie je film ale je to o ludskych osudoch. pri tych pribehoch placu mnohi (mimochodom, rozboril to robi vynikajuco!) a za to, ze pri tom places, sa netreba hanbit, naopak, svedci to iba o tvojom sucite s inymi. okrem toho, obcas sa vyplakat je zdrave!

Simonella

preco by to nemalo byt zdrave ? :D D: D:. preboha.. JE to zdrave.. ze si vylejes city, ulavi sa ti... preco by nie? aj placom sa da.. a pri sledovani modreho z neba sa asi ani nijak neda.. si trosku mozno precitlively, alebo ostatni to radsej ani nepozeraju chalani aby nezacali plakat.. je to v pohode a v poriadku.. :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Modre z neba - Fórum - ZDRAVIE.sk