Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ukončenie užívania HAK

elle

Ja beriem antikoncepciu teraz, ale brala som to pred pár rokmi a je to bezpečné, akurát že si to musíš vsunúť do pošvy 5 minút pred každým pohl. stykom. Krém účinkuje hneď. Potom to s teba vyteká, ale iba málo a je to aj proti vírusové. Takže fajn a hlavne máš istotu.

elle

To sa nedá ukontrolovať na 100 percent. Aj "kvapôčky lásky" obsahujú spermie. To ste nevedeli? :-) Skús tie kapsule, tie zničia každučkú spermiu.

cibuľka

No veď to,treba to vedieť, aj môj priateľ to vedel.Ale len sa obávam či to náhodou nezabudol,keď som skoro 4 roky uživala HAK a on si nemusel dávať pozor!!!! No dúfam, že nezabudol :-)))

loska

ano elle mas pravdu ja mam priatela s ktorym planujeme spolocnu buducnost mne to neadi no ale hovorim je aj to dobre len to treba vediet.

elle

Prerušovaná súlož je najmenej spolahlivý spôsob antikoncepcie. Riziko otehotnenia je privysoké. Je dobré iba vtedy ked si ochotná prijať materstvo, ináč budeš každý mesiac stresovať či nie si tehotná.

loska

alebo skus prerusovanu suloz...ja to tak robim lebo kondomy mi nerobia dobre....robim to tak uz vyse roka a nie som maminou..treba to vediet..

elle

Ahoj, skús lokálnu antikoncepciu PHARMATEX. Existuje vo forme vaginálneho krému a aj kapsúl. Liek nie je viazaný na lek. predpis.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.